Paulla szykuje niespodziankę dla swoich fanów?

Partyka: Takiej Paulli jak w tej piosence jeszcze nie widzieliście! Znamy szczegóły dzisiejszego odcinka "Tylko nas Dwoje".
Zaskoczy wszystkich? Paulla szykuje niespodziankę dla swoich fanów w show "Tylko nas dwoje"? Paulla zaskoczy swoich fanów w sobotnim show "Tylko nas dwoje". Takiej Paulli, jak w tej piosence, jeszcze nie widzieliście - zdradza Artur Partyka. Już w sobotę telewizja Polsat wyemituje kolejny odcinek show "Tylko nas dwoje". Doda pewnie znów zaskoczy nas swoim strojem, a Paulla będzie wyglądała jak Rihanna. W ostatnim odcinku Paulla i Artur Partyka byli o krok od odpadnięcia z programu. Jak to przyjęli? - Zaczęliśmy na bardzo wysokim poziomie, a teraz widać reszta stawki nas dogoniła. W zeszłym tygodniu dostaliśmy od widzów ostrzeżenie i najwyższa pora, by wziąć się do roboty, jeżeli nie chcemy odpaść. Mam nadzieje, że nastąpi to już w tę sobotę, mamy w repertuarze "Final Countdown" i zapewniam, że takiej Paulli, jak w tej piosence, jeszcze nie widzieliście - powiedział Artur Partyka. Co zaśpiewają pozostałe pary? Iwan Komarenko i Paulina Sykut - "Tango zalotne", Katarzyna Cerekwicka i Radek Brzózka - "Satisfaction", Piotr Kupicha i Ania Bosak - "Proud Mary", Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska - "Tango Libido". Na koniec Katarzyna Cerekwicka i Łukasz Zagrobelny wykonają piosenkę "Libertango". Będziecie oglądać?

Już dziś telewizja Polsat wyemituje kolejny odcinek show "Tylko nas dwoje". Doda pewnie znów zaskoczy nas swoim strojem, a Paulla będzie wyglądała jak Rihanna. W ostatnim odcinkuPaullai Artur Partyka byli o krok od odpadnięcia z programu. Jak to przyjęli?

- Zaczęliśmy na bardzo wysokim poziomie, a teraz widać reszta stawki nas dogoniła. W zeszłym tygodniu dostaliśmy od widzów ostrzeżenie i najwyższa pora by wziąć się do roboty, jeżeli nie chcemy odpaść. Mam nadzieje, że nastąpi to już w tą sobotę, mamy w repertuarze "Final Countdown" i zapewniam, że takiej Paulli jak w tej piosence jeszcze nie widzieliście - powiedział Artur Partyka.

 

Co zaśpiewają pozostałe pary?

Iwan Komarenko i Paulina Sykut - "Tango zalotne"
Katarzyna Cerekwicka i Radek Brzózka - "Satisfaction"
Piotr Kupicha i Ania Bosak - "Proud Mary"
Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska - "Tango Libido"


Na koniec Katarzyna Cerekwicka i Łukasz Zagrobelny wykonają piosenkę "Libertango". Będziecie oglądać?

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.


Szaza