Paulla szykuje niespodziankę dla swoich fanów?

Partyka: Takiej Paulli jak w tej piosence jeszcze nie widzieliście! Znamy szczegóły dzisiejszego odcinka "Tylko nas Dwoje".
Zaskoczy wszystkich? Paulla szykuje niespodziankę dla swoich fanów w show "Tylko nas dwoje"? Paulla zaskoczy swoich fanów w sobotnim show "Tylko nas dwoje". Takiej Paulli, jak w tej piosence, jeszcze nie widzieliście - zdradza Artur Partyka. Już w sobotę telewizja Polsat wyemituje kolejny odcinek show "Tylko nas dwoje". Doda pewnie znów zaskoczy nas swoim strojem, a Paulla będzie wyglądała jak Rihanna. W ostatnim odcinku Paulla i Artur Partyka byli o krok od odpadnięcia z programu. Jak to przyjęli? - Zaczęliśmy na bardzo wysokim poziomie, a teraz widać reszta stawki nas dogoniła. W zeszłym tygodniu dostaliśmy od widzów ostrzeżenie i najwyższa pora, by wziąć się do roboty, jeżeli nie chcemy odpaść. Mam nadzieje, że nastąpi to już w tę sobotę, mamy w repertuarze "Final Countdown" i zapewniam, że takiej Paulli, jak w tej piosence, jeszcze nie widzieliście - powiedział Artur Partyka. Co zaśpiewają pozostałe pary? Iwan Komarenko i Paulina Sykut - "Tango zalotne", Katarzyna Cerekwicka i Radek Brzózka - "Satisfaction", Piotr Kupicha i Ania Bosak - "Proud Mary", Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska - "Tango Libido". Na koniec Katarzyna Cerekwicka i Łukasz Zagrobelny wykonają piosenkę "Libertango". Będziecie oglądać?

Już dziś telewizja Polsat wyemituje kolejny odcinek show "Tylko nas dwoje". Doda pewnie znów zaskoczy nas swoim strojem, a Paulla będzie wyglądała jak Rihanna. W ostatnim odcinkuPaullai Artur Partyka byli o krok od odpadnięcia z programu. Jak to przyjęli?

- Zaczęliśmy na bardzo wysokim poziomie, a teraz widać reszta stawki nas dogoniła. W zeszłym tygodniu dostaliśmy od widzów ostrzeżenie i najwyższa pora by wziąć się do roboty, jeżeli nie chcemy odpaść. Mam nadzieje, że nastąpi to już w tą sobotę, mamy w repertuarze "Final Countdown" i zapewniam, że takiej Paulli jak w tej piosence jeszcze nie widzieliście - powiedział Artur Partyka.

 

Co zaśpiewają pozostałe pary?

Iwan Komarenko i Paulina Sykut - "Tango zalotne"
Katarzyna Cerekwicka i Radek Brzózka - "Satisfaction"
Piotr Kupicha i Ania Bosak - "Proud Mary"
Mariusz Pudzianowski i Ania Wiśniewska - "Tango Libido"


Na koniec Katarzyna Cerekwicka i Łukasz Zagrobelny wykonają piosenkę "Libertango". Będziecie oglądać?

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.


Szaza

Więcej o:
Komentarze (37)
Paulla szykuje niespodziankę dla swoich fanów?
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 29 razy 27

  Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska nie żyją!!! Potwierdzone to na 100 procent. To jest niemożliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 26 razy 26

  [*] Dla Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej [*]. Pojadę na ich pogrzeb!

 • miska9797

  Oceniono 24 razy 20

  Dzisiaj na pewno nie zostanie wyemitowany ten program,bo Lech Kaczyński na 99% nie żyje!A Ty Plotku,jeszcze nic na ten temat nie napisałeś! Żalll

 • kaliszanka

  Oceniono 17 razy 17

  jak byście byli choć trochę spostrzegawczy, to Plotek napisał tego newsa kilka minut po 8, więc nie miał prawa jeszcze wiedzieć o katastrofie!

 • ladyzgaga

  Oceniono 19 razy 17

  Pudel, dlaczego jeszcze nie napisałeś o wielkiej katastrofie?

 • ladyzgaga

  Oceniono 18 razy 16

  Powiedzcie, dlaczego umierają najważniejsze osoby. W tamtym roku Michael Jackson, Patrick Swayze, a dzisiaj nasza kochana, najukochańsza para prezydencka. Najbardziej płaczę za Marię Kaczyńską. Mogłaby nie jechać:(:(.

 • kaliszanka

  Oceniono 15 razy 15

  a tak na marginesie, na 99% nie zostanie wyemitowany dzisiejszy odcinek, tak samo jak jutrzejszy Taniec z gwiazdami. programy rozrywkowe są w tym momencie nie na miejscu.

 • ladyzgaga

  Oceniono 14 razy 14

  Leszek Kaczyński się rozbił! Tylko nie to!

 • ladyzgaga

  Oceniono 15 razy 13

  Nie będzie dzisiaj "Tylko nas dwoje". 87 osób zginęło w wypadku, żałoba narodowa. Jak nie będzie żył Lech Kaczyński, to dostanę zawału!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX