Urbańska rozmawia o roli w Bollywood

Do Indii poleciała z Januszem Józefowiczem. Jest już po nagraniu kawałka z tamtejszą gwiazdą, a teraz prowadzi prywatne interesy.

Natasza Urbańska idealnie wpisuje się w bollywoodzkie klimaty - tańczy, śpiewa, ładnie wygląda. Dlatego nie zdziwiliśmy, że podczas podróży do Bombaju zdecydowała się nawiązać współpracę z tamtejszymi producentami.W rozmowie z Plotkiem Jacek Pleban, odpowiadający za projekt "Poland Why not" opowiedział o planach na najbliższe dni.

Piosenka "Listen To My Radio" została już nagrana. Oprócz Nataszy w nagraniu uczestniczyła miejscowa gwiazda Sonu Niigaam, oraz Osmo Ikonen oraz Brian Allan. Przez następnych kilka dni Natasza wspólnie z Januszem Józefowiczem będą rozmawiać z przedstawicielami Bollywood w celu nawiązania współpracy. Taniec i śpiew może jej tylko pomóc odnaleźć się w realiach tutejszego kina.

 

Natasza ze swoją europejską urodą, umiejętnością szpagatów w miejscu i śpiewania ma duże szansę w bollywoodzkich produkcjach. Janusz zadba o pijar. W jego opowiadaniach Urbańska będzie największą gwiazdą kina nad Wisłą.

 

Urodą Natasza dorównuje największej gwieździe Bollywood o dźwięcznym imieniu Aishwarya Rai.

 

 

W takim filmie Natasza odnalazłaby się idealnie:

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.