Serialowi aktorzy w jednej sztuce

Gwiazdy "Magdy M.", "Złotopolskich" i "Teraz albo nigdy".
Wszyscy w jednej sztuce Gwiazdy "Magdy M.", "Złotopolskich" i "Teraz albo nigdy" Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Magda Stużyńska i Andrzej Nejman z seriali telewizyjnych przenoszą się na deski teatru. Zagrają w teatrze Kwadrat. Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Magda Stużyńska i Andrzej Nejman dzięki serialom zdobyli popularność. Jednak to im nie wystarczyło, chcieli też mieć poważanie w środowisku aktorskim. W teatrze Kwadrat wkrótce zostanie wystawione przedstawienie "Kiedy Harry poznał Sally". Czwórka aktorów gra główne role. Oczy większości skupione są na Żmudzie Trzebiatowskiej, która ma najwięcej do udowodnienia. Pamiętając jej rolę w "Teraz albo nigdy" można mieć obawy czy poradzi sobie z komediowym scenariuszem. Gra w "Ciachu" obnażyła braki warsztatowe jej i Małaszyńskiego. Największe doświadczenia w satyrze ma Nejman - grał w "Poranku Kojota".

Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Magda Stużyńska i Andrzej Nejman dzięki serialom zdobyli popularność. Jednak to im nie wystarczyło chcieli też mieć poważanie w środowisku aktorskim. W teatrze Kwadrat wkrótce zostanie wystawione przedstawienie "Kiedy Harry poznał Sally".

 

 

Czwórka aktorów gra główne role. Oczy większości skupione są na Żmudzie Trzebiatowskiej, która ma najwięcej do udowodnienia. Pamiętając jej rolę w "Teraz albo nigdy" można mieć obawy czy poradzi sobie z komediowym scenariuszem. Gra w "Ciachu" obnażyła braki warsztatowe jej i Małaszyńskiego. Największe doświadczenia w satyrze ma Nejman - grał w "Poranku Kojota".

 

Próbka możliwości Nejmana:

 

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>