Serialowi aktorzy w jednej sztuce

Gwiazdy "Magdy M.", "Złotopolskich" i "Teraz albo nigdy".
Wszyscy w jednej sztuce Gwiazdy "Magdy M.", "Złotopolskich" i "Teraz albo nigdy" Marta Żmuda-Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Magda Stużyńska i Andrzej Nejman z seriali telewizyjnych przenoszą się na deski teatru. Zagrają w teatrze Kwadrat. Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Magda Stużyńska i Andrzej Nejman dzięki serialom zdobyli popularność. Jednak to im nie wystarczyło, chcieli też mieć poważanie w środowisku aktorskim. W teatrze Kwadrat wkrótce zostanie wystawione przedstawienie "Kiedy Harry poznał Sally". Czwórka aktorów gra główne role. Oczy większości skupione są na Żmudzie Trzebiatowskiej, która ma najwięcej do udowodnienia. Pamiętając jej rolę w "Teraz albo nigdy" można mieć obawy czy poradzi sobie z komediowym scenariuszem. Gra w "Ciachu" obnażyła braki warsztatowe jej i Małaszyńskiego. Największe doświadczenia w satyrze ma Nejman - grał w "Poranku Kojota".

Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Magda Stużyńska i Andrzej Nejman dzięki serialom zdobyli popularność. Jednak to im nie wystarczyło chcieli też mieć poważanie w środowisku aktorskim. W teatrze Kwadrat wkrótce zostanie wystawione przedstawienie "Kiedy Harry poznał Sally".

 

 

Czwórka aktorów gra główne role. Oczy większości skupione są na Żmudzie Trzebiatowskiej, która ma najwięcej do udowodnienia. Pamiętając jej rolę w "Teraz albo nigdy" można mieć obawy czy poradzi sobie z komediowym scenariuszem. Gra w "Ciachu" obnażyła braki warsztatowe jej i Małaszyńskiego. Największe doświadczenia w satyrze ma Nejman - grał w "Poranku Kojota".

 

Próbka możliwości Nejmana:

 

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

Więcej o:
Komentarze (3)
Serialowi aktorzy w jednej sztuce
Zaloguj się
 • moris

  Oceniono 13 razy 9

  super tu Małaszyński wygląda, trochę jak za czasów MagyM. W ogóle spoko z niego gościu, sprawia wrażenie stojącego obok tego "wspaniałego" świata "gwiazdek" i celebrytów. I za to go lubię.

 • alutka1088

  Oceniono 13 razy 9

  Małaszyński jest spoko. Reszta to jednak musi coś tam udowodnić! A ten film Ciacho to może nie byl taki powalający, ale i nie był zły!!

 • kebab

  Oceniono 7 razy 3

  Małaszyński w ciachu grał fajnie i już nie gadajcie. Owszem, scenariusz był dość hm.. płytki, ale to nie znaczy, że każdy aktor grał żałośnie. A już pomijam fakt, że połowa mediów zjechała ten film tylko dlatego, że nie zorganizowali pokazu dla prasy czy coś takiego. Czytałam o tym, tylko nie do końca pamiętam o co się tak obrazili. W każdym razie to dlatego, bardzo rzetelne portale typu plejada pudle czy inne psy zjechali ten film od góry do dołu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX