Herbuś przyszła na "YCD" dla Barańskiego

Nadal coś ich łączy?
Herbuś na widowni "YCD" W programie występował Tomek Barański, były chłopak Edyty Edyta Herbuś pojawiła się w środę wśród publiczności zgromadzonej w nowym studiu "You Can Dance". Tancerka dopingowała swojego eks-chłopaka Tomka Barańskiego. Edyta Herbuś pojawiła się w środę wśród publiczności zgromadzonej w nowym studiu "You Can Dance". Tancerka dopingowała swojego eks-chłopaka Tomka Barańskiego. Razem z nią do studia przyjechał Rafał Maserak, który od lat przyjaźni się z Tomkiem. W materiale wyemitowanym tuż przed tańcem Barański nie wspomniał o Herbuś. Mówił o ciężkiej pracy w latach młodzieńczych. - Pracowałem od najmłodszych lat, bo musiałem szybko się usamodzielnić. Wyjeżdżałem do Holandii, ścinałem sałatę na kolanach. Życie nauczyło mnie ciężkiej pracy - mówił Tomek. Jak jurorzy ocenili taniec Tomka? Egurrola stwierdził, że pięć edycji czekał na taką salsę. Herbuś skakała z radości. Obecnie Edyta i Tomek tańczą razem w "Traviacie" i przedstawieniu "Lady Fosse". Myślicie, że wrócą do siebie?

Edyta Herbuś pojawiła się wczoraj wśród publiczności zgromadzonej w nowym studiu "You Can Dance". Tancerka dopingowała swojego ex chłopaka Tomka Barańskiego. Razem z nią do studia przyjechał Rafał Maserak, który od lat przyjaźni się z Tomkiem. W materiale wyemitowanym tuż przed tańcem, Barańskinie wspomniał o Herbuś. Mówił o ciężkiej pracy i obierał ziemniaki:)

Pracowałem od najmłodszych lat, bo musiałem szybko się usamodzielnić. Wyjeżdzałem do Holandii, ścinałem sałatę na kolanach. Życie nauczyło mnie ciężkiej pracy - mówił Tomek.

Jak jurorzy ocenili taniec Tomka? Egurrola stwierdził, że pięć edycji czekał na taką salsę. Herbuś skakała z radości. Obecnie Edyta i Tomek tańczą razem w Traviacie i przedstawieniu Lady Fosse. Myślicie, że wrócą do siebie?

 

 

Szaza