Urbański zostawił niemowlę w aucie i... poszedł na zakupy

Razem z żoną spacerowali po centrum handlowym.
Zostawił niemowlę w aucie Razem z żoną spacerowali po centrum handlowym. Hubert Urbański zostawił kilkumiesięczną córeczkę samą w samochodzie przed centrum handlowym. Beztroski tata przez godzinę razem z żoną robił zakupy. Hubert Urbański jest bardzo zapracowany. Na szczęście wkrótce kończą się "Milionerzy", będzie mógł odpocząć i zająć się dzieckiem. Fotoreporterzy Se.pl przyłapali prezentera na tym, że zostawił kilkumiesięczną córeczką w samochodzie i razem z żoną poszedł na zakupy. 9-miesięczna Stefcia została sama w samochodzie. Spała nieświadoma w foteliku na parkingu przed centrum handlowym. Dopiero po godzinie Hubert i Julia wrócili obładowani zakupami. Specjaliści przestrzegają, że pozostawienie dziecka samego na dłuższy czas może doprowadzić do traumy. Szczególnie, jeśli znajduje się w nieznanym środowisku.

Hubert Urbański jest bardzo zapracowany. Na szczęście wkrótce kończą się "Milionerzy", będzie mógł odpocząć i zająć się dzieckiem. Fotoreporterzy Se.pl przyłapali prezentera, jak zostawił kilkumiesięczną córeczką w samochodzie i razem z żoną poszli na zakupy.

 

9-miesięczna Stefcia została sama w samochodzie. Spała nieświadoma w foteliku na parkingu przed centrum handlowym. Dopiero po godzinie Hubert i Julia wrócili obładowani zakupami.

Więcej zdjęć pod tym linkiem.

Specjaliści przestrzegają, że pozostawienie dziecka samego na dłuższy czas może doprowadzić do traumy. Szczególnie, jeśli znajduje się w nieznanym środowisku.