Piotr Cyrwus: Dzwonili z Tańca z Gwiazdami

Zdecydował się?

Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu Piotra Cyrwusa, który od ponad 11 lat odgrywa rolę Ryśka w "Klanie". Myślicie, że Piotrek to zapomniany aktor, który wytykany jest palcami za rolę życia? Nic bardziej mylnego. Aktor jest wciąż popularny. Dostał nawet propozycje udziału w "Tańcu z Gwiazdami":

Zadzwonili do mnie z "Tańca z Gwiazdami". To była poważna propozycja. Odmówiłem, bo wciąż chce być aktorem - powiedział Cyrwus u Kuby.

Żałujemy, że Piotrek zrezygnował z TzG. Byłby jedyną gwiazdą w tym programie. W końcu to ten, którego kojarzy każdy Polak.

Zobacz koniecznie: Rysiek z "Klanu": My w serialu mamy klub jawnych alkoholików

Mrock

Więcej o:
Komentarze (14)
Piotr Cyrwus: Dzwonili z Tańca z Gwiazdami
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 26 razy 24

  No, wy go kojarzycie tylko z Klanu. To o was świadczy. Ja go znam też z teatru, bo to naprawde nieprzeciętny aktor. Dla buraków o mentalności kocmołucha zawsze będzie Ryskiem z Klanu. Współczuje mu z tego powodu. Ciesze się natomiast, że nie będzie się prostytuował w czymś takim jak TZG.

 • daniellap

  Oceniono 19 razy 19

  Bardzo dobry aktor. Grał w wielu dobrych filmach, grał u super reżyserów. Gra też w serialu, owszem, ale nie tylko tam. Można go obejrzeć na deskach teatru. Jeśli ktoś go kojarzy tylko z Klanu, to współczuję - dla mnie świadczy nie o aktorze, a o oglądaczu serialu... A u Kuby Wojewódzkiego zaprezentował się bardzo dobrze, z klasą i dystansem. Bardzo fajny facet.

 • alutka1088

  Oceniono 19 razy 17

  to byłoby super widowisko- obok Barcisia byłby drugą osobą która dodaje temu programowi barw!! Zresztą cała Polska by na niego głosowała... "W końcu to ten, którego kojarzy każdy Polak." :)

 • alutka1088

  Oceniono 14 razy 14

  no ja go pamietam że gral w mistrzu i Małgorzacie, dzieci wojny, no i oczywiście w miodowych latach- czyli tam gdzie Barciś... A to że w teatrze gra to się własnie dowiedzialam........... tak więc TzG może wygrać nasz Piotruś Pan

 • zoltyswinka

  Oceniono 17 razy 13

  Ja myślę, że on mógłby wygrać TzG, i bardzo dobrze, przynajmniej go wszyscy kojarzą, a nie tak jak większość tych 'gwiazdek', gdzie tancerz jest bardziej znany :D

 • alutka1088

  Oceniono 13 razy 13

  lk ____: to nie ładnie jest się wyśmiewać z chorych dzieci!!!! Wstydziłbys się!!

 • proboscis

  Oceniono 11 razy 11

  Szkoda, że go zaszufladkowano. Już nie raz słyszałam w towarzystwie tekst typu "ale z ciebie Rysiek z Klanu". Jednak dobrze, że są ludzie (jak np. alutka1088), którzy kojarzą go nie tylko z jednej roli.

 • opetany

  Oceniono 7 razy 5

  Dla takich gburów jak plotek, to tylko Rysiek.

 • ala1988ala

  Oceniono 2 razy 2

  I zgadzam się z wypowiedziami poniżej(chociaż szczerze powiedziawszy myślałam, że czytelnicy Plotka inaczej to skomentują)- jest świetnym aktorem i facetem z klasą. Szkoda mi tylko tego, że jest odbierany tylko i wyłącznie jako Rysiek z Klanu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX