Minister wręczył zapomogi dla gwiazd. Kto dostał?

Dziesięć a nawet dwadzieścia tysięcy złotych.

Minister kultury Bogdan Zdrojewski jak co roku wręczył zapomogi dla ludzi zasłużonych teatrowi, filmowi i estradzie. Na dofinansowanie mogą liczyć wielcy artyści, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. I tak, Gabriela Kownacka, którą znamy z "Rodziny Zastępczej" dostała 20 tysięcy złotych - donosi Fakt.pl. Aktorka walczy z nowotworem piersi.

 

Kolejną zasłużoną okazała się Violetta Villas. Diwa polskiej piosenki ma bardzo niską emeryturę, a przecież tak wiele zrobiła w dziedzinie muzyki. Minister wręczy jej zatem 10 tysięcy złotych.

 

Plotek cieszy się, że najwięksi polskiej kultury nie zostają sami w trudnych sytuacjach i mogą liczyć na pomoc ministra kultury. Pieniądze dostał też reżyser Krzysztof Krauze (15 tysięcy) i wybitny aktor Adam Hanuszkiewicz (15 tysięcy).

Więcej o:
Komentarze (15)
Minister wręczył zapomogi dla gwiazd. Kto dostał?
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 47 razy 43

  Bardzo nietaktownie jest pisać o tym, kto dostał zapomogę. Sytuacja, która zmusza człowieka do wzięcia jałmużny, sama w sobie nie jest komfortowa, a co dopiero trąbienie o tym we wszystkie tuby.

 • nina852

  Oceniono 42 razy 38

  Bardzo się cieszę że Gabriela Kownacka dostała. Trzymam za nia bardzo mocno kciuki.

 • malyneczka

  Oceniono 29 razy 25

  nie kazdy jak widać jest mistrzem wyczucia sytuacji. jak teraz czują sie te osoby? choć w trudnej sytuacji, to ta zapomoga wychodzi im bokiem.

 • sabi

  Oceniono 31 razy 17

  dobrze ze Violetta Villas dostała te pieniądze.zasłuzyła,a sytuacja którą ma nie najlepsza.

 • samozwaniec

  Oceniono 20 razy 16

  Zdroju podoba mi sie coraz bardziej.Ludzie,ktorzy dostali zapomogi zasluzyli n nie,jak malo kto.Wisniewski obiecal przed rokiem,ze wyda CD Violetty Villas.Slowa,jak zwykle,nie dotrzymal.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 18 razy 12

  I pewnie redakcja rozliczy ich co do grosza z tej zapomogi? jesteście bandą pasożytów żerujących na innych. a tak na marginesie - do dobrego tonu należy odszczekanie żartów primaaprilisowych. ale co wy możecie wiedzieć o dobrym tonie...

 • karakuliambro

  Oceniono 12 razy 10

  Żonka oddała Pana Hanuszkiewicza do przytułku; kto by się spodziewał, że taka będzie starość tego wielkiego artysty!

 • internautka

  Oceniono 14 razy 10

  a wy juz musicie o wszystkim pisac

 • remek

  Oceniono 12 razy 6

  To Wiola? Myślalem , ze Tutenchamon.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX