Julia Pietrucha chce być GWIAZDĄ i to międzynarodową

Nie dostała się do szkoły teatralnej w Polsce, więc...
Pietrucha będzie gwiazdą? Nie dostała się do szkoły teatralnej w Polsce, więc... Julia Pietrucha w serialu "Blondynka" wciela się w rolę lekarza weterynarii. Produkcja jest hitem wiosennej ramówki TVP. Julka już myśli o karierze za granicą. Znacie Julię Pietruchę? Aktorka w serialu "Blondynka" wciela się w rolę lekarza weterynarii. Produkcja z jej udziałem jest absolutnym hitem wiosennej ramówki TVP. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc Julka już myśli o międzynarodowej karierze. W USA ma nawet agentkę, która zajmuje się jej interesami. - W Stanach Zjednoczonych Julia ma już małe sukcesy. Co prawda jako modelka - wystąpiła w reklamie biżuterii. Ale została zauważona. Spotkała się też z fotografem Kalendarza Pirelli Patrickiem Demarchelier, który wróżył jej karierę - powiedziała "Faktowi" mama aktorki Bożena Pietrucha. Julka rozważa podjęcie nauki w Wielkiej Brytanii, ponieważ do Akademii Teatralnej w Polsce nie udało jej się dostać. Nie trzeba mieć przecież dyplomu, żeby zostać gwiazdą Telewizji Publicznej, co pokazuje kariera Mroczków i Cichopek.

ZnacieJulię Pietruchę? Aktorka w serialu "Blondynka" wciela się w rolę lekarza weterynarii. Produkcja z jej udziałem jest absolutnym hitem wiosennej ramówki TVP. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc Julka już myśli o międzynarodowej karierze. W USA ma nawet agentkę, która zajmuje się jej interesami.

- W Stanach Zjednoczonych Julia ma już małe sukcesy. Co prawda jako modelka - jako nastolatka wystąpiła w reklamie biżuterii. Ale została zauważona. Spotkała się też z fotografem Kalendarza Pirelli Patrickiem Demarchelier, który wróżył jej karierę - powiedziała "Faktowi" mama aktorki, Bożena Pietrucha.

 

 

Julka rozważa podjęcie nauki w Wielkiej Brytanii, ponieważ do Akademii Teatralnej w Polsce nie udało jej się dostać. Nie trzeba mieć przecież dyplomu, żeby zostać gwiazdą Telewizji Publicznej co pokazuje kariera Mroczków i Cichopek.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (51)
Julia Pietrucha chce być GWIAZDĄ i to międzynarodową
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 29 razy 19

  "Nie trzeba mieć przecież dyplomu, żeby zostać gwiazdą Telewizji Publicznej co pokazuje kariera Mroczków i Cichopek." - jak równiez nie trzeba mieć matury z polskiego, elementarnej wiedzy, kultury i znajomości angielskiego, żeby być redaktorem pl0tka, nieprawdaż? Więc sie tak nie bulwersuj, kochaniutka.

 • cosma

  Oceniono 21 razy 13

  proszę bardzo ,ale lepiej jest, jak się nią zrobi , a dopiero później chwali takową !!!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 22 razy 12

  nie będe cytował, jakie paeny wypisywaliście, kiedy pietrucha była gwiazdką tvn-u. wystarczy kliknąc tag z jej nazwiskiem. jakiez wtedy były zachwyty, że młoda, zdolna i piękna :) odkąd jednak opuściła tvn, pl0tek systematycznie ja gnoi - zgodnie z wytycznymi swoich właścicieli z koncernu ITI. czekamy za to na kolejny artykuł o rosati, która również nie skonczyła żadnej szkoły. ale pod jej adresem będa tylko ciepłe słówka, prawda?

 • iffy

  Oceniono 20 razy 10

  przeciętne dziewczę

 • kriss_de_valnor

  Oceniono 25 razy 7

  Młoda, zdolna, piękna. Nadawałaby się na modelkę, np. Victoria's Secret. Życzę jej wielu sukcesów, bardzo podobała mi się jej rola w "Jutro idziemy do kina".

 • monika_c

  Oceniono 6 razy 6

  Jak milo ze strony Plotka, ze znalazl najlepsze zdjecie Julii! Cios ponizej pasa!

 • kaszana

  Oceniono 10 razy 6

  nie wróżę jej aż tak dalekosiężnej kariery... nie ma co się równać do ABC, bo ta gra świetnie. a patrząc jednak na jej matkę, która jest zarówno wysoka jak i [ujmując bardzo delikatnie] potężna, to rzeczywiście za parę lat całkiem się roztyję i nici z kariery.

 • remek

  Oceniono 9 razy 5

  Na pewno swietnie sie sprawdzi w roli wiejskich dziewczyn.tylko, ze rola Jagny została juz zagrana i to swietnie.

 • gatta66

  Oceniono 15 razy 5

  Może sobie chcieć, Pietrucha hoża dziewucha. Teraz wszystkim pietruchom się wydaje, ze są Alicją Curuś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX