Janson: Moje życie TO RUINA

Nie tylko Kuszyńska cierpi po wypadku.

Robert Janson - lider zespołu Varius Manx postanowił przerwać milczenie w "Fakcie" na temat wypadku samochodowego, w którym została poszkodowana wokalistka Monika Kuszyńska. Robert mówi wprost - MAM DEPRESJE:

Od momentu, jak dotarła do mnie cała prawda, moje życie stało się ruiną. Wtedy już miałem chorą duszę. Wciąż mam stan depresyjny, chociaż leczę się i walczę o siebie.

Przypominamy - Varius Manx wracał z koncertu samochodem, który prowadził Janson. Kierowca jechał zdecydowanie za szybko. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Najbardziej poszkodowana została Monika Kuszyńska.

Dla zespołu to ogromna tragedia. Dla Jansona wbrew pozorom także. Za wszystkich z Varius Manx trzymamy kciuki.

Więcej o:
Komentarze (14)
Janson: Moje życie TO RUINA
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 116 razy 96

  "Dla zespołu to ogromna tragedia. Dla Jansona wbrew pozorom także." - no to sięgnijmy do poprzednich newsów o Jansonie. Niedawno wieszaliscie na nim psy, że zatrudnił nowa woaklistkę: "Nawet jeżeli intencje Jansona były dobre, a zmiana wokalistki była nieunikniona, to nie zmienia to faktu, że Kuszyńska jeździ na wózku a panowie z zespołu grają dalej." No tak jak to jest, zakłamane redaktorzyny? Macie już sklerozę, czy posadzacie o nią czytelników? Takich pokładów obłudy, faryzeizmu i bezczelnego robienia z czytelników idiotów, ze świecą szukaćszukać.

 • dynia

  Oceniono 62 razy 56

  "Dla zespołu to ogromna tragedia. Dla Jansona wbrew pozorom także."Wbrew jakim pozorom?

 • vanessaaa

  Oceniono 58 razy 50

  'dla jansona wbrew pozorom także' -> czy ktoś kiedykolwiek pomyślał,że on to zrobił celowo albo cieszył się,że nic jemu sie nie stało?????? ten czowiek też przeżył ogromną tragedię,i za życiowy błąd będzi płacił do końca tego życia.

 • daniellap

  Oceniono 56 razy 40

  Oczywiście, ze dla niego to wielka tragedia. Czy ktoś miał wątpliwości? Chyba tylko hieny z plotka sugerowały ludziom, że on się bawi w najlepsze kosztem swojej byłej wokalistki. Krzywdzicie bezmyślnie ludzi swoimi pseudoartykułami. A może nie bezmyślnie, tylko cynicznie, z wyrachowaniem? Jeśli to drugie (a pewnie tak), to jesteście kanaliami.

 • medi7

  Oceniono 28 razy 20

  Piraci drogowi uczestniczą w swego rodzaju loterii.. on podobnie jak nasza pływaczka los wyciągnął.. trzeba ponieść konsekwencje, niestety.
  Największą tragedią w tym wszystkim jest to, że poszkodowanymi rzadko kiedy są tylko "odpowiedzialni" kierowcy.

 • cosma

  Oceniono 25 razy 17

  perkusista Def Leppard , stracił rękę w kraksie samochodowej i gra dalej w zespole , na specalnie skonstruowanej perkusji / wielka tragedia, ale bez piętnowania kto winien / tak samo, był to wypadek całego zespołu /

 • malyneczka

  Oceniono 25 razy 15

  stało się (debili za kółkiem spotykam każdego dnia), pytanie co dalej z sobą zrobic po czyms takim? wydaje mi się ze najrozsądniej byłoby grać dalej z nową wokalistką, a monice pomóc finansowo w powrocie do zdrowia.

 • lk

  Oceniono 36 razy 2

  Przekonał się na własnej skórze że samochód to nie zabawka. Oby wszyscy debile na drodze się tak przekonali (tylko na własnej).

 • niunia100

  Oceniono 3 razy -1

  szkoda tych ludzi co cierpią za głupotę innych!ten rudzielec powinien być na miejscu tej kuszyńskiej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX