Tyszkiewicz: Wybaczam Piotrusiowi

Nie za wcześnie na wybaczanie?

Piotr Galiński stał się najbardziej kontrowersyjnym jurorem "Tańca z Gwiazdami". Jego komentarze w stosunku do uczestników i jurorów komentuje cała Polska. Za mocne słowa obraził się już Piotr Gąsowski, Ania Głogowska i Beata Tyszczkiewicz. Ta ostatnia postanowiła wybaczyć Galińskiemu na łamach "Faktu":

Już się nie gniewam na Piotrusia. - To, co palnął pod moim adresem, to był tylko niefortunny lapsus językowy, a ja nie jestem pamiętliwa. Jesteśmy ze sobą już szósty rok, więc to naturalne, że czasem dochodzi do napięć.

Nam się wydaje, że za wcześnie Tyszkiewicz wybaczyła "Piotrusiowi". Galiński jeszcze nie raz dopiecze uczestnikom czy Beacie.

Więcej o:
Komentarze (9)
Tyszkiewicz: Wybaczam Piotrusiowi
Zaloguj się
 • miska9797

  Oceniono 9 razy 5

  Staje się wulgarny i opryskliwy.Myśli,że dzięki temu będzie fajniejszy? Nie,on po prostu chce,żeby zaczęto o nim mówić..P.Tyszkiewicz chyba też nie zrobiła mu łaski wybaczając...???!!!

 • jackyll

  Oceniono 8 razy 4

  Przecież to grubymi nicmi szyta sciema dla podgrzania atmosfery w programi i dla zwiększenia oglądalności. To pic na wode fotomontaż. Nie mozana byc tak naiwnym by wierzyc ze Pierwsza Zmarszczka IVRP ;) była zszokowana językiem galinskiego a teraz piotrusiowi wybaczyła dobroduznie. To tak słodka naiwna i z palca wyssana historyjka ze od tej słodyczy i tego mlaskania zęby próchnieją...

 • jadzka

  Oceniono 5 razy 3

  w każdym "show" musi być jakiś kontrowersyjny juror !!a już na pewno w TVN oni ciągle robią jakieś konflikty a to w ycd a to w DDtvn coraz bardziej są żałośni myślą że przyciągną widzów kłótniami??

 • cosma

  Oceniono 2 razy 2

  Ale łaskawa , za darmo tego nie robi !!!

 • eja

  Oceniono 1 raz 1

  uwielbiam go!!!!!!!!!!

 • litus1248

  Oceniono 1 raz 1

  ale słodkie że przeprosiła Piotrusia ;] ...
  jak cytryna xd zachowują sie jak dzieci ! ;/

 • bezkrytycznie

  Oceniono 2 razy 0

  nisko upadła. to tak, jakby przed wojna smosarska udzielała wywiadów pismom dla kucharek.

 • mint89

  Oceniono 5 razy -3

  jak ja nie lubię tej baby

 • jarek

  Oceniono 16 razy -6

  jaka DOBRODUSZNA ta Pierwsza Zmarszczka IV RZECZPOSPOLITEJ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX