10 konkursów na 10 urodziny The Sims! 8 z 10 - ROZWIĄZANIE

Poznaj wyniki ósmego konkursu z okazji dziesiątych urodzin serii The Sims!

 

Zestaw: The Sims 3 + The Sims 3: Nowoczesny apartament powędruje do Ani Chełchowskiej z Olsztyna. Gratulacje!

 

Gra The Sims odniosła WIELKI światowy sukces, tylko dlaczego? Myślę, że znam odpowiedź, ponieważ sama jestem ogromną fanką tej serii : ) Jej fenomen polega na tym, że możemy sami kreować życie naszych simów, takim jakim chcemy by było! Grając w The Sims przenoszę się w inny, wspaniały świat, w inną rzeczywistość, w której tworzę jedyną i niepowtarzalną historię pewnej innej, niż wszystkie, rodziny. Czasami stwarzam rodzinę i gram nią tak, jak bym chciała, żeby wyglądało moje własne życie, a czasem robię całkowicie zwariowaną i pokręconą rodzinkę, która przeżywa różne dziwne historie - i to jest właśnie sens tej gry! Ekstra sprawą w grze, która także przyczyniła się do jej ogromnej popularności, jest to, że simy mają prawdziwe uczucia i naturalne ludzkie odruchy, co sprawia, że gra jest tak bardzo realistyczna! Sama zawsze przeżywam razem z moimi simami najważniejsze momenty w ich życiu, gdy na przykład ostatnio urodziły się w mojej simowej rodzince bliźniaczki, ja sama byłam w niebo wzięta! I oczywiście ta gra jest dla każdego - od modnych nastolatek, po poważnych 40-sto latków. Na tym właśnie polega fenomen tej gry!

 

 

Już w dziś kolejny konkurs! Zaglądajcie na Kotka, odpowiadajcie na pytania, powiększajcie swoją szansę na zwycięstwo! Bawimy się przez 10 tygodni - aż do kwietnia!

 

 

Przeczytaj także:

 

10 urodziny The Sims

The Sims - zabawne fakty

 

Więcej informacji na temat gier z serii The Sims znajduje się na oficjalnej stronie pl.thesims3.com oraz pod adresem ea.pl