Grochola: Nie zamierzam brać przykładu z Jacykowa

"Jestem starszą panią, mam drugą brodę, zmarszczki".
Grochola nie chce botoksu Udział Katarzyny Grocholi w "Tańcu z gwiazdami" zwiększył zainteresowanie mediów jej osobą. - Jestem starszą panią, mam drugą brodę, zmarszczki. Nie zamierzam się ostrzykiwać botoksem i brać przykład z Jacykowa - mówi Katarzyna Grochola "Na żywo". Pisarka bierze udział w sesjach fotograficznych i opowiada o swojej miłości do Jana Klimenta. W jednym z wywiadów wspomniała nawet, że nie zamierza wyglądać jak Jacyków. - Jestem starszą panią, mam drugą brodę, zmarszczki. Ale czy powinno się czegoś nie robić tylko dlatego, że się staro wygląda? Nie zamierzam wyglądać młodziej. Nie zamierzam się ostrzykiwać botoksem i brać przykład z Jacykowa - stwierdziła Grochola w rozmowie z "Na żywo". Kult młodości opanował show-biznes. Jeśli ktoś wygląda staro to robi wszystko, żeby to zmienić. Grochola pięknie się starzeje i dobrze, że trzyma się z dala od botoksu. Plotek radzi jej po prostu częściej prostować włosy. Wygląda wtedy pięknie!

Udział Katarzyny Grocholi w "Tańcu z gwiazdami" zwiększył zainteresowanie mediów jej osobą. Pisarka bierze udział w sesjach fotograficznych i opowiada o swojej miłości do Jana Klimenta. W jednym z wywiadów wspomniała nawet, że nie zamierza wyglądać jak Jacyków.

- Jestem starszą panią, mam drugą brodę, zmarszczki. Ale czy powinno się czegoś nie robić tylko dlatego, że się staro wygląda? Nie zamierzam wyglądać młodziej. Nie zamierzam się ostrzykiwać botoksem i brać przykład z Jacykowa - stwierdziła Grochola w rozmowie z "Na żywo".

Kult młodości opanował show-biznes. Jeśli ktoś wygląda staro to robi wszystko, żeby to zmienić. Przykład Paweł Stasiak:

 

 

Grochola pięknie się starzeje i dobrze, że trzyma się z dala od botoksu. Plotek radzi jej po prostu częściej prostować włosy. Wygląda wtedy pięknie!Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

"Zrób swojego Plotka"


Szaza

Więcej o:
Komentarze (12)
Grochola: Nie zamierzam brać przykładu z Jacykowa
Zaloguj się
 • jarek

  Oceniono 37 razy 29

  BRAVO Pani Kasiu tak trzymać a jeżeli chodzi o branie przykładu z kogokolwiek to zpewnością nie z kogoś takiego jak Pan Jacyków POPIERAM PANIĄ

 • nini123

  Oceniono 36 razy 24

  ma racje żeby nie wszczykiwać botoksu ... też bym tego na jej miejscu nie robiła ... jest ładna ... nie mam nic do zażucenia na jej temat...

 • monamonia

  Oceniono 29 razy 21

  oj prawda- w prostych wloskach to sexi babeczka, krecone dodaja jej kg, ogolnie jest bardzo sympatyczna, ma do siebie dystans i fajne poczucie humoru ;)

 • nanda_devi

  Oceniono 20 razy 14

  Na szczęście nie poprzewracało jej się w głowie, jak co poniektórym. Tak trzymać,a w prostych włosach naprawdę ładnie wygląda.

 • vanessaaa

  Oceniono 18 razy 10

  przynajmniej w tym jej nie odbiło. narazie...

 • easydebil

  Oceniono 11 razy 9

  jacyków to ciota, nie mylić z gejem, to dwie różne osoby.
  A ciot nie znoszę.

 • boo

  Oceniono 7 razy 5

  Jacykow to ten co sika do umywalki? a rece myje w.... czy moze nei myje wogole

 • malyneczka

  Oceniono 8 razy 4

  mądre słowa, mam nadzieję, ze za 10 lat nie zmieni zdania. co do prostowania włosów, to fakt, świetnie w takich wygląda. fajna z niej babka

 • balbina

  Oceniono 8 razy 2

  By być super człowiekiem i piękną kobitą nie trzeba mieć 20lat:):)ZNAKOMITYM TEGO PRZYKŁADEM JEST JEST P.GROCHOLA:):)P.S.Nie zbyt dobrym przykładem odmładzania się jest Stasiak:(ten mężczyzna po prostu od wielu lat borykał się z procesem łysienia i zabieg którego dokonał nie zrobił z niego SUPER MENA tylko najzwyklejszego człowieka z normalnym owłosieniem:):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX