Wojewódzki: Nergal to salonowy dodatek do Dody Elektrolit

Ciekawe czy powiedziałby mu to w twarz?
Nergal dodatkiem Dody Kuba Wojewódzki: Nergal to salonowy dodatek do Dody Elektrolit. Kuba Wojewódzki w swojej rubryce "Mea Pulpa" nazwał Nergala salonowym dodatkiem do Dody Elektrolit. Ciekawe czy znalazłby odwagę, aby powiedzieć mu to w twarz? Ciekawe czy powiedziałby mu to w twarz? Kuba Wojewódzki jest bardzo odważny na łamach swojej rubryki "Mea Pulpa". Tym razem zażartował z Nergala, odnosząc się do jego debiutu na salonach. Wojewódzki napisał: Pan Nergal, muzyk zespołu Behemoth, bardziej znany jako salonowy dodatek do Dody Elektrolit, wystąpił ostatnio w programie Małgorzaty Domagalik "Ona i On". Wyznał tam, co następuje: "W Dodzie zobaczyłem człowieka". Człowiek w Dodzie. Ciekawe czy znają już płeć? Ciekawe, czy rozmawiając twarzą w twarz z Nergalem, Kuba nazwałby go salonowym dodatkiem? Trzeba jednak przyznać rację, że większość Polaków kojarzy Darskiego ze związku z Dodą, a nie działalności muzycznej. Znacie jakieś utwory Behemotha?

Kuba Wojewódzki jest bardzo odważny na łamach swojej rubryki "Mea Pulpa". Tym razem zażartował z Nergala, odnosząc się do jego debiutu na salonach.

Pan Nergal, muzyk zespołu Behemoth, bardziej znany jako salonowy dodatek do Dody Elektrolit, wystąpił ostatnio w programie Małgorzaty Domagalik "Ona i On". Wyznał tam, co następuje: "W Dodzie zobaczyłem człowieka". Człowiek w Dodzie. Ciekawe czy znają już płeć?

Ciekawe czy rozmawiając twarzą w twarz z NergalKuba nazwałby go salonowym dodatkiem? Trzeba jednak przyznać rację, że większość Polaków kojarzy Darskiego ze związku z Dodą, a nie działalności muzycznej.

 

Znacie jakieś utwory Behemotha? (teledysk poniżej obejrzało ponad 2 miliony osób)

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

"Zrób swojego Plotka"

Więcej o:
Komentarze (57)
Wojewódzki: Nergal to salonowy dodatek do Dody Elektrolit
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 29 razy 21

  "Człowiek w Dodzie. Ciekawe czy znają już płeć?" - czasem i Wojewódzkiemu udaje się tekst :-)))

 • pampuch

  Oceniono 27 razy 19

  wojewodzki to bardzo inteligentny czlowiek, a doda w jego programie nie wytrzymala psychicznie i oblala go woda!! prymitywna wiesniara!!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 29 razy 17

  Narwal to po prostu element infrastruktury przy fabryce kiczu, jaką jest Rabczewska.

 • zoelle

  Oceniono 22 razy 16

  obawiam się, że wizerunek behemota bardzo mocno ucierpi przez skojarzenia z tą blacharską wywłoką ... a kuba ma racje, przełknijcie to różowe oszołomki :D mało kto toleruje i traktuje poważnie waszą krulofą. wszyscy wiedzą, że to zwykła ....

 • list

  Oceniono 31 razy 15

  wojewodzki jest dobry. dobrze gada. brawo

 • podpisany

  Oceniono 34 razy 12

  Pełen szacuneczek z mojej strony dla wypowiedzi Kuby!:)

 • atchame

  Oceniono 11 razy 11

  Pójdą na gołe klaty jak dwa koguciki :) swoją drogą "królowa" dziwne gusta ma. Najpierw wątpliwej jakości bramkarz, który w końcu odkrył w sobie polityczne powołanie. Teraz dziwnie wymalowany facet, który w efekcie ma ludzką twarz... pastuje twarz żeby wyglądać kontrowersyjnie. A jak zmyje to okazuje się, że ma buzię chłopca

 • rysiek

  Oceniono 20 razy 10

  hehe, bawią mnie tacy psychofani, którzy ni stąd ni z owąd krzykną "królowa jest jedna":D jakim głupkiem trzeba być, aby coś takiego napisać, zważywszy wygląd, klasę i "talent" jej "królowej".
  co do kuby, to nie wiem, dlaczego "w twarz" miałby się bać adasia? nergal to cherlawy karzełek, co on mu zrobi?:)

 • miska9797

  Oceniono 28 razy 10

  No nie wiem czy jest tak do końca,przecież Nergal jest bardzo dobrym muzykiem więc nie rozumiem,dlaczego miano by go kojarzyc tylko z Dodą?Każdy człowiek może się wiązać z kim chce,więc odczepcie się ludzie i jeśli chcecie to możecie minusować,ale ja i tak nie zmienię zdania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX