"M jak miłość": Czy Hanka ma wybaczyć Markowi zdradę? SONDAŻ

Los Hanki i Marka leży w waszych rękach!

Czy Hanka (Małgorzata Kożuchowska) wybaczy zdradę Markowi (Kacper Kuszewski)? To pytanie nurtuje widzów serialu od kilku tygodni. Znając TVP, która ma misję i prowadzi prorodzinną politykę, Hanka pewnie wróci do męża. Co by było gdyby "M jak miłość" było emitowane w innych stacjach? Oto kilka naszych propozycji:

 

Wersja TVN


Hanka zaprzyjaźnia się z szalonymi dziewicami, które spotkała w pubie w Grabinie. Przy piwie (Hania lubi sobie golnąć) dziewczyny knują zemstę na Mareczku. Nowe koleżanki Hanki zatrudniają się w firmie, w której pracuje Marek. Dziewczyny flirtują z Markiem i wystawiają jego powściągliwość na próbę.

 

Jednej z nich udaje się upić Mareczka i zaciągnąć go do łóżka. Nie dochodzi do zbliżenia, ale dziewczynom nie przeszkadza to w rozpuszczeniu po firmie plotki na temat sprawności seksualnej Marka. Wszyscy dowiadują się o niewierności Marka. Hania postanawia rozwieść się z mężem. Zakłada własną firmę, staje się kobietą sukcesu i spotyka mężczyznę swojego życia. Marek zostaje z rodzicami, a we wsi wszyscy wytykają go palcami.

 Wersja Polsatu


Hania wyprowadza się do hotelu, gdzie zatrudnia się jako pokojówka. W wolnych chwilach oddaje się swojej największej pasji, czyli pisaniu felietonów. Jednemu z gości hotelu, przez przypadek, wpada do rąk felieton Hanki. Los chciał, że gościem hotelu okazuje się redaktor naczelny najbardziej poczytnego dziennika w Polsce.

 

Hanka staje się bogata i sławna. Kupuje apartament w sąsiedztwie Kiepskich. Bohaterka wdaje się w romans z Waldkiem i znów zaczyna pić. Tak kończy się jej dobrze zapowiadająca się kariera.

 

Wersja MTV

 

Zrozpaczona Hanka postanawia spełnić swoje największe marzenie i zostać gwiazdą telewizji. Zgłasza się do MTV, wygrywa casting i zostaje jednym z króliczków Playboya.


Którą opcję wybieracie?

 

Szaza, Mrock

 

Którą wersję wybieracie?
Więcej o:
Komentarze (27)
"M jak miłość": Czy Hanka ma wybaczyć Markowi zdradę? SONDAŻ
Zaloguj się
 • lucjanws

  Oceniono 44 razy 28

  Wersja w L jak Lucjan:
  Hanka spotyka Grażynę na stacji benzynowej. Właśnie wtedy dochodzi do wybuchu nuklearnego, który niszczy praktycznie całe życie na świecie i w Grabinie. Komórki ciała Hanki łączą się z komórkami Grażyny. Powstaje mutant - Hanżyna! Chcesz wiedzieć więcej?
  http://www.luc.blox.pl

 • wojtas30

  Oceniono 40 razy 22

  M jak M odcinek 1111.
  Lucek zgubił sztuczną szczękę. Przychodzi do kuchni i mówi Basi; zasłałem łóżko. Dziękuje Ci Lucek mówi Basia całując go w policzek. Płoszę bałdzo – odpowiada Lucek.
  Natalka, Ula, Mateusz napadają na sklep Kwaśniakowej. Zamaskowani okradają właścicielkę usypiając ją gazem. Nieprzytomną Kwaśniakową odnajduje Kisiel. Rozpoczyna reanimację metodą usta-usta. Kwaśniakowa odwzajemnia pocałunek.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 31 razy 19

  wersja pl0tka - Hanka pokazuje Markowi język, ale cała wieś wie, że pokazała mu dupę. hanka i marek kłóca się ostro, ale z powodu braku znajomosci języka polskiego nie mogą się dogadać. przez Grabinę przejeżdża akurat Doda. przy aplauzie całej wsi, uzywając jedynie trach słów na k..., p... i ch... doprowadza do pojednania kochanków.

 • deathlyhope

  Oceniono 11 razy 9

  Rozpije się, roztyje, będzie miała bachora ze Sztefenem, wyjedzie do wawy i będzie bić rekordy guinnessa a marek zostanie na wsi i będzie doił samotnie krowy.

 • miska9797

  Oceniono 11 razy 9

  Hihi najwięcej głosów na pierwszą wersję i tak trzymać!!!Ja tam bym chciała,żeby było po staremu.Plotku,Plotku..Co ci da ten sondaż jak i tak o tym co będzie zadecyduje TVP.Jakież to dziecinne... ;///

 • benq

  Oceniono 13 razy 7

  ludzie glosujacy na wersje TVP gratuluje wam "poczucia humoru"

 • sindi

  Oceniono 11 razy 7

  Ale nudziarze czytaja plotka:/ "Hanka wybaczy Markowi" Ja nie moge, bo sie porzygam. Co za idioci tu głosowali i jakim cudem taka prymitywne zakończenie dostało najwięcej głosów?? NUDZIARZE!!!!!!! To tylko film, więc każda inna opcja jest 100 razy ciekawsza niż ta TVP:P Ale oczywiście kury domowe tak zżyły się Z Haneczka i Marusiem, że musiały zagłosować na to najpiękniejsze i szczęśliwe zakończenie. Inaczej nie mogłyby zasnąć, gdyby inna opcja wygrała...

 • amadi1989

  Oceniono 8 razy 6

  zgadzam sie z sindi, więcej fantazji ;). Wersja polsatu, tvnu i mtv jest niezła, ale zagłosowałem na polsat :P. Hanka z Waldkiem haha ^^ .

 • eastwick

  Oceniono 13 razy 5

  MTV WYMIATA !!!TAK POWINNO SIĘ TO SKOŃCZYĆ !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX