Lider "Boys" w samych slipkach. Foto

Moda na lans w gatkach trwa.

Do grona celebrytów, którzy zabierają ze sobą na wakacje fotoreporterów dołączył Marcin Miller - lider zespołu Boys. "Fakt" prezentuje zdjęcia gwiazdy disco-polo z Egiptu.

Od 7 rano do 24 jedzenie i drinki były za darmo. Człowiek dostawał głupawki. Wstawał o której chciał, potem coś zjadł, potem szedł się kąpać, opalać, wracał do pokoju i tak w kółko - wspomina z rozrzewnieniem - wspomina Marcin Miller w "Fakcie".

Marcin z ochotą pokazał swój apartament, basen hotelowy a to wszystko w samych majtkach. Fajnie?

 

Więcej zdjęć pod tym linkiem.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (19)
Lider "Boys" w samych slipkach. Foto
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 10 razy 8

  jak długo jeszcze redakcja będzie usuwać komentarze?
  wstydzicie sie własnego nieuctwa? przecież to dla czytelników żadna tajemnica :)

 • n...

  Oceniono 4 razy 4

  Ma coś w sobie ,podoba mi się !!!!

 • atchame

  Oceniono 4 razy 4

  Bezkrytycznie !!! Ja..ja chcę!!..mnie weź mnie :) !!! ja chętnie taki portal z tobą założę. :)

 • paskuda

  Oceniono 6 razy 4

  O kurczę! Wszystkie komentarze wytykające błąd usunięte! Cenzura jak w PRL-u ;p ale przynajmniej błąd poprawili...

 • sansa

  Oceniono 5 razy 3

  Ale wstyd! Plociuchy nie zniosły ciśnienia i wywaliły adresowane do nich krytyczne komentarze :-) Niedługo polikwidują konta i zbanują tych, którzy wytykają im elementarne błędy, wynikające z niedouczenia :-)

 • meg77

  Oceniono 5 razy 3

  O jakie ...ówniarstwo i szczeniactwo z was teraz wyszło, plotkarze:-/ Jakbyście mieli choć pół jaja na spólkę, to byście serdecznie w komentarzach podziękowali a) za czujność b) za to że was dokładnie czytamy. A tak to normalnie jak smarkacze ostatni. Zasłońcie jeszcze oczy i udawajcie, ze was nie ma. Jak mój 3-letni bratanek:-/ Może "dzięki" takim waszym zachowaniom parę osób zrozumie, jakimi jesteście wiarygodnymi źródłami i jak można polegać na waszych opiniach i doniesieniach!

 • leopado

  Oceniono 5 razy 3

  jak dla mnie mało fajnie, ale cóż jego zdjęcie jego aparat cyfrowy tia..

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 2

  Ta a mnie śmieszą ci wszyscy którzy mówią, że disco polo to totalny obciach. Bo tak to wszyscy "No gdzie oszalałaś? Ja niby miałbym słuchać czegoś tak obciachowego?" czyli nikt się do tego oficjalnie nie przyznaje, ale jak do naszego miasta przyjechali Boysi, to pół miasta jak nie więcej zeszło się żeby ich zobaczyć, a przecież oficjalnie to nikt ich nie słucha, bo ponoć nie wypada he, he ;) Co do samego Marcina faktycznie za bardzo nie ma się czym podniecać, bo ja bym tego ciała nie nazwała umięśnionym, no chyba, że te mięśnie można by było określić mięśniami piwnymi, bo na muskulaturę prosto z siłowni, to to mi nie wygląda. I nawet brzuszek mu widać. Pfff... :OO

 • atchame

  Oceniono 4 razy 2

  Zatem jest na więcej.... :) pospolite ruszenie zrobimy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX