Stockinger zapłaci 100 tys.zł za wypadek po pijanemu?

Aktor nie zjawił się na rozprawie.
Stockinger zapłaci? Aktor nie zjawił się na rozprawie. Kobieta poszkodowana w wypadku, którego sprawcą był prowadzący pod wpływem alkoholu aktor Tomasz Stockinger, domaga się od niego 100 tys. zł odszkodowania. Tomasz Stockinger będzie musiał ponieść konsekwencje swojego wybryku. Kobieta poszkodowana w wypadku samochodowym, który aktor spowodował pod wpływem alkoholu (miał we krwi aż 2,3 promila alkoholu) żąda od Stockingera 100 tys. zł. Pierwsza rozprawa odbyła się wczoraj przed Sądem Rejonowym w Piasecznie. Jak podaje serwis Se.pl, zarówno poszkodowana jak i sprawca wypadku nie stawili się przed sądem. Kolejna rozprawa odbędzie się w maju. Obie strony muszą do tego czasu porozumieć się w kwestii odszkodowania dla Moniki R. Myślicie, że Tomkowi się upiecze? W końcu kiedyś promował bezpieczeństwo na drodze.

Tomasz Stockinger będzie musiał ponieść konsekwencje swojego szczeniackiego wybryku. Kobieta poszkodowana w wypadku samochodowym, który aktor spowodował pod wpływem alkoholu (miał we krwi 2,3 promila alkoholu) żąda od Stockingera 100 tys. zł. Pierwsza rozprawa odbyła się wczoraj przed Sądem Rejonowym w Piasecznie.

 

Jak podaje se.pl, zarówno poszkodowana jak i sprawca wypadku nie stawili się przed sądem. Kolejna rozprawa odbędzie się w maju. Obie strony muszą do tego czasu porozumieć się w kwestii odszkodowania dla Moniki R. Myślicie, że Tomkowi upiecze się? W końcu kiedyś promował BEZPIECZEŃSTWO na drodze.

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (17)
Stockinger zapłaci 100 tys.zł za wypadek po pijanemu?
Zaloguj się
 • albi90

  Oceniono 21 razy 21

  Pijany,sztywny i w dodatku szary Polak powoduje wypadek-idzie od razu do ciupy i nie ma nic do powiedzenia! Zaś pijany,sztywny i gwiazdor powoduje wypadek-wolny chodzi po świecie,sra na wszystkich,nie stawia się na rozprawy i udaje,że ma choróbstwo i pieniędzy ma za mało! Ha Ha Ha!! Polska to dzicz! Tu-pamiętne słowa Mira Drzewieckiego-nie chce się on przyznać,że jest przestępcą! A z resztą Stockowi jak zwykle się upiecze,bo dadzą mu niewinność za mordę!

 • cosma

  Oceniono 22 razy 20

  uciekł z miejsca wypadku , tego nia da się przełożyć na żadne pieniądze !
  Gra cały czas w "Klanie" jako ojciec przykładnej rodzinki , a nie powinien !
  A osoba ,która niby to oszukała Państwo Polskie na 5 groszy ,musi zapłacić karę w w wysokości 200!!!
  Paranoja systemu !!!

 • mika17

  Oceniono 20 razy 18

  Powinno mu sie dowalic wiecej. Kary powinny byc takie, zeby zabolalo, a nie jestem pewna, czy 100 tysiecy bedzie dla niego wystarczajaco bolesne.

 • public_enemy_uk

  Oceniono 19 razy 17

  taki człowiek w każdym cywilizowanym kraju na drugi dzień kończy swoja karierę, razem z Felicjańska i całą resztą jezdzących po pijaku. Ale nasz kraj to dzicz! jak to pięknie powiedział pan Drzewiecki - Bóg zapłać za te piękne słowa :) a w klanie dalej widać morde pijaczyny...i życie toczy sie dalej.

 • omnia

  Oceniono 18 razy 16

  Rozsądna kwota. 100 tys. dla poszkodowanej, wyrok w zawieszeniu plus koszta sądowe plus oczywiście odebranie prawa jazdy na ok. 10 lat. Zamykanie go w więzieniu i utrzymywanie na koszt podatnika jest bez sensu, to nie jest groźny przestępca tylko kretyn którego trzeba pozbawić możliwości prowadzenia samochodu bo zrobi krzywdę sobie i innym

 • rysiek

  Oceniono 22 razy 16

  jak taki ktoś może dalej funkcjonować w mediach? na naszej-klasie felicjańska reklamuje swoją fundację jakby nigdy nic... co to za kraj?????

 • diver77

  Oceniono 17 razy 15

  Ciekawe gdyby Kowalski kogoś potrącił i uciekł z miejsca wypadku! Areszt murowany i część wyroku bez zawieszenia!

 • radek18

  Oceniono 15 razy 15

  ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ! No ładnie Panie Stockinger...

 • niunia100

  Oceniono 13 razy 13

  w filmie gra wspaniałego rozsądnego doktorka!męża!kolegę!szkoda tylko że w życiu prywatnym ten aktoreczek to pasmo nieszczęść.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX