Stockinger zapłaci 100 tys.zł za wypadek po pijanemu?

Aktor nie zjawił się na rozprawie.
Stockinger zapłaci? Aktor nie zjawił się na rozprawie. Kobieta poszkodowana w wypadku, którego sprawcą był prowadzący pod wpływem alkoholu aktor Tomasz Stockinger, domaga się od niego 100 tys. zł odszkodowania. Tomasz Stockinger będzie musiał ponieść konsekwencje swojego wybryku. Kobieta poszkodowana w wypadku samochodowym, który aktor spowodował pod wpływem alkoholu (miał we krwi aż 2,3 promila alkoholu) żąda od Stockingera 100 tys. zł. Pierwsza rozprawa odbyła się wczoraj przed Sądem Rejonowym w Piasecznie. Jak podaje serwis Se.pl, zarówno poszkodowana jak i sprawca wypadku nie stawili się przed sądem. Kolejna rozprawa odbędzie się w maju. Obie strony muszą do tego czasu porozumieć się w kwestii odszkodowania dla Moniki R. Myślicie, że Tomkowi się upiecze? W końcu kiedyś promował bezpieczeństwo na drodze.

Tomasz Stockinger będzie musiał ponieść konsekwencje swojego szczeniackiego wybryku. Kobieta poszkodowana w wypadku samochodowym, który aktor spowodował pod wpływem alkoholu (miał we krwi 2,3 promila alkoholu) żąda od Stockingera 100 tys. zł. Pierwsza rozprawa odbyła się wczoraj przed Sądem Rejonowym w Piasecznie.

 

Jak podaje se.pl, zarówno poszkodowana jak i sprawca wypadku nie stawili się przed sądem. Kolejna rozprawa odbędzie się w maju. Obie strony muszą do tego czasu porozumieć się w kwestii odszkodowania dla Moniki R. Myślicie, że Tomkowi upiecze się? W końcu kiedyś promował BEZPIECZEŃSTWO na drodze.

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>

 

Szaza