Kożuchowska z bronią i w kostnicy. ZDJĘCIA

Nowy kryminalny serial w Kożuchowską w TVP2. Boicie się Małgosi:)?
Kożuchowska w kostnicy Nowy kryminalny serial w Kożuchowską w TVP2. Telewizyjna "Dwójka" rozpoczęła emisję serialu sensacyjnego pt. "Nowa" z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka wciela się w policjantkę z Komendy Stołecznej. Telewizyjna Dwójka rozpoczęła już emisję serialu kryminalno-sensacyjnego pt. "Nowa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. "Nowa" fabułą przypomina nieco "Kryminalnych". Po odcinku z Anną Dereszowską śmiało możemy stwierdzić, że ten serial jest najlepszą wiosenną propozycją Dwójki. "Nowa" opowiada o policjantach z Komendy Stołecznej, którzy rozwiązują kryminalne sprawy. Każdy odcinek dotyczy innego wątku i innej tajemnicy. W serialu występują: Małgorzata Kożuchowska, Marcin Bosak, Justyna Schneider, Andrzej Nejman, Piotr Grabowski. Średnia oglądalność serialu wynosi 2 mln 300 tysięcy widzów.

Telewizyjna Dwójka rozpoczęła już emisję serialu kryminalno-sensacyjnego pt. "Nowa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. "Nowa" fabułą przypomina nieco "Kryminalnych". Po odcinku z Anną Dereszowską śmiało możemy stwierdzić, że ten serial jest najlepszą wiosenną propozycją Dwójki.

 

Mikołaj Tym/Aktiv Media


"Nowa" opowiada o policjantach z Komendy Stołecznej, którzy rozwiązują kryminalne sprawy. Każdy odcinek dotyczy innego wątku i innej tajemnicy. W serialu występują: Małgorzata Kożuchowska, Marcin Bosak, Justyna Schneider, Andrzej Nejman, Piotr Grabowski. Średnia oglądalność serialu wynosi 2 mln 300 tysięcy widzów.

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku >>>.

 

Szaza