Co słychać u Ali Janosz?

Zwyciężczyni "Idola" wraca.
Co u Ali Janosz? Zwyciężczyni "Idola" wraca. Zwyciężczyni "Idola" Alicja Janosz współpracuje z wrocławskim zespołem "HooDoo Band". Prywatnie jest zaręczona z jego perkusistą Bartoszem Niebieleckim. Pamiętacie jeszcze Alicję Janosz? Bardziej znana jest z piosenki o "Jajecznicy" niż z "Idola". Zwyciężczyni polsatowskiego show nagrała jedną płytę, a później zniknęła z show-biznesu. Ala była niedawno gościem programu "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że Janosz razem z wrocławskim zespołem "HooDoo Band" nagrywa piosenki, które są mieszanką R'n'B, funku i jazzu. Prywatnie Ala jest zaręczona z perkusistą zespołu Bartoszem Niebieleckim. Pewnie już wkrótce usłyszymy pierwsze efekty ich współpracy.

Pamiętacie jeszcze Alicję Janosz? Bardziej znana jest z piosenki o jajecznicy niż z "Idola". Zwyciężczyni polsatowskiego show nagrała jedną płytę, a później zniknęła z show-biznesu. Ala była gościem programu "Pytanie na śniadanie".

 

 

Janosz nagrała właśnie płytę razem z wrocławskim zespołem HooDoo Band. Ich muzyka jest mieszanką R'n'B, funku i jazzu. Nasz czytelnik doniósł nam, że Ala jest zaręczona z perkusistą zespołu, Bartoszem Niebieleckim. Gratulacje!

 

Fragment koncertu zespołu:

 

 

 

Szaza