Doda: Masz naprawdę dobry głos

Niemożliwe. Doda o Paulli?

W sobotnim odcinku "Tylko Nas Dwoje" wielu czekało na kolejny pojazd Dody po Paulli. I się nie rozczarowali. Doda znów  skrytykowała strój uczestniczki show, bowiem kolejny raz był wierną kopią kiecki Rihanny.

 

Widzom umknęło jednak coś bardzo ważnego. Zanim Doda skrytykowała strój Paulli, pochwaliła ją za... głos:

Masz naprawdę bardzo dobry, mocny głos - powiedziała Doda.

Paulla może i kopiuje zagraniczne gwiazdy, ale największym zarzutem dla piosenkarki jest brak umiejętności wokalnych. Doda rozwiała wszelkie wątpliwości - PAULLA POTRAFI ŚPIEWAĆ!

 

Więcej o:
Komentarze (58)
Doda: Masz naprawdę dobry głos
Zaloguj się
 • ziomalstwo

  Oceniono 48 razy 22

  Kto ma więcej tapety na twarzy? Twoim zdaniem Paulla - to dodaj +

 • zloty_kibel

  Oceniono 24 razy 16

  a co to doda musiała to powiedzieć żeby szanowny plotek się skapł że Paulla ma głos ??ona ma 5 oktaw helloł !!??

 • annemorre

  Oceniono 29 razy 15

  A co niby Doda to preznydent muzyki ? Moim zdaniem Paulla umnie śpiewać,ale jej wadą jest kopiowanie stroi Rihanna

 • fikumiku

  Oceniono 21 razy 13

  no bez przesady... jak ktoś twierdzi, ze paula nie ma umiejętności wokalnych to się ośmiesza, problem w tym, ze poza głosem reszta kuleje, stroje, wizerunek i repertuar udający górniak

 • meg77

  Oceniono 20 razy 12

  Sorry, ale ja nie potrzebuję Dody, zeby wiedzieć, kto umie śpiewać i ma głos, a kto nie. Choć rozumiem, ze redaktorzyny dodka.pl zlizujący slady jej stóp słuchają każdego jej bełkotu jak wyroczni i biją czołem o podłogę, aż echo idzie. Z jednego jej pojawienia się przez niecałe 2 h w tv jestescie w stanie wyprodukowac ile newsów? 30? Zdaje się, że tak. Przestańcie się nia aż tak brandz...ć, bo to smieszne i żałosne.

 • eileen

  Oceniono 14 razy 10

  Potrafi śpiewać, ale do złudzenia ten głos przypomina głos Edyty. No w każdym razie podobne głosy, to nie jej wina, ale z tą Rihanną mogłaby sobie oszczędzić. Co pasuje ślicznej Barbadosce, to nie koniecznie musi pasować wyoperowanej, polce po 30.

 • gosia2000

  Oceniono 14 razy 8

  to teraz co drugi news na plotku bedzie zapewne o tym co Dodzia powiedziala, ile razy sie w tym programie usmiechnela i...nie, nie mozliwe, Dodzia kiwnela glowa dwa razy, trzy razy spojrzala w prawo itp. itd. NUDYYYY!!! guzik mnie i wiekszosci obchodza opinie wyrazane przez Dode bo sa subiektywne a nie obiektywne, chwali Paule bo prywatnie toczy wojne z Edzia...szkoda slow.

 • leopado

  Oceniono 12 razy 8

  do
  julqaaa
  stwierdzenie że nikt nie umie śpiewać jest żałosne.. a co powiesz na temat naszych choćby polskich głosów operowych? cz klasycznych zespołów rockowych? jeśli masz zamiar wypowiadać sie nie obiektywnie lepiej się zamknij

 • list

  Oceniono 18 razy 8

  my polacy robimy z dody gwiazde. to swiadczy o nas. szkoda slow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX