Pietrucha: Jestem z Warszawy, nie miałam do czynienia z krową ani koniem

Julia opowiada o sukcesie serialu "Blondynka". Naprawdę ciekawe.
Pietrucha jest z miasta Julia opowiada o sukcesie serialu "Blondynka". Naprawdę ciekawe Julia Pietrucha, tytułowa "Blondynka", gra w serialu weterynarza. Aktorka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie miała nigdy do czynienia z krową czy koniem. Nikt się chyba nie spodziewał tak ogromnego sukcesu. Serial "Blondynka" okazał się wielkim hitem telewizji. Nadawany w niedziele o 20:20 jest realną konkurencją dla "Tańca z gwiazdami". Julia Pietrucha w rozmowie z "Faktem" zdradza kulisy powstawania serialu: - To miłe, że serial spotkał się z takim zainteresowaniem. Jestem tym bardzo zaskoczona. Nie wierzyłam, że to będzie aż taki sukces. Co zadecydowało? Kilka elementów: scenariusz, reżyseria, no i oczywiście obsada - dodaje z uśmiechem Julka. Najlepsze jednak jest szczerość Pietruchy na temat zwierząt. Przypominamy - serialowa "Blondynka" jest weterynarzem. - Ja wychowałam się w Warszawie i nigdy nie miałam do czynienia z krową czy koniem. Na początku więc bałam się nawet do nich podchodzić. Fakt. Trzymamy kciuki za Julię i serial. Nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że wypowiedź na temat zamieszkania i zwierząt jest bzdurą dnia.

Nikt się chyba nie spodziewał tak ogromnego sukcesu. Serial "Blondynka" okazał się wielkim hitem telewizji. Nadawany w niedziele o 20:20 jest realną konkurencją dla "Tańca z Gwiazdami". Pietrucha wrozmowie z Faktem zdradza kulisy powstawania serialu:

To miłe, że serial spotkał się z takim zainteresowaniem. Jestem tym bardzo zaskoczona. Nie wierzyłam, że to będzie aż taki sukces. Co zadecydowało? Kilka elementów: scenariusz, reżyseria, no i oczywiście obsada - dodaje z uśmiechem Julka.

Najlepsze jednak jest szczerość Pietruchy na temat zwierząt. Przypominamy - serialowa "Blondynka" jest weterynarzem:

Ja wychowałam się w Warszawie i nigdy nie miałam do czynienia z krową czy koniem. Na początku więc bałam się nawet do nich podchodzić - Fakt.

Trzymamy kciuki za Julię i serial. Nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że wypowiedź na temat zamieszkania i zwierząt jest bzdurą dnia.

 

Koń:

Więcej o:
Komentarze (25)
Pietrucha: Jestem z Warszawy, nie miałam do czynienia z krową ani koniem
Zaloguj się
 • aggas

  Oceniono 27 razy 19

  a krowy nie pokazaliście... ;p

 • ze

  Oceniono 25 razy 13

  To ten serial o weterynarzu co tylko głaszcze zwierzęta ?
  Kto wie , może TVP zrobiła serial o uzdrawiaczu . Jeden dotyk i zwierzęta zdrowe.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 21 razy 13

  Blondynka ma grubo ponad milion widzów więcej niż TZG, więc to raczej TZG usiłuje być konkurencja dla blondynki:)

 • cholera

  Oceniono 16 razy 12

  ja pieprze, ciekawe czy kiedykolwiek byla w MIEJSKIM ZOO. Nie znam osoby ktora kiedykolwiek nie bylaby na wsi, na stadninie czy gdziekolwiek i co zabanwne jest.. czy tez kiedys bylo - LUDZIE ZE WSI kiedy ktos wyjechal do MIASTA byli w szoku i pytali sie jak tam jest: wyjazd do miasta to bylo wielkie wydarzenie. Teraz widze, ze wyjazd na wies i stycznosc z hodowlanymi zwierzakami to wielkie halo. Jezu, jakie w cholere zabawne.. i straszne!!!

 • cintia

  Oceniono 28 razy 10

  Nie wiem, czemu ktoś ogląda taki badziew

 • vanessaaa

  Oceniono 11 razy 9

  bzdurą?? ona MIESZKA w warszawie! chodziła tu do liceum,gimnazjum i do podstawówki.

 • anna

  Oceniono 14 razy 8

  No to tylko wspolczuc, bo te zwierzatka sa wspaniale i potwierdzaja piekne, roznorakie zycie na naszej ziemii.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 18 razy 6

  Dopóki Pietrucha była kojarzona z TVN-em (rola w "na wspólnej"), pl0tek pisał o niej tak "Uderza świeżością, niezwykłą urodą i talentem. Szanowni czytelnicy, oto nowa gwiazda i laureatka tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni - Julia Pietrucha..." Od kiedy jednak dostała role w TVP, pl0tek konsekwentnie wiesza na niej psy. To sie nazywa bolszewicka propaganda. Niedługo zaczniecie zohydzać Karolaka, bo poszedł do polsatu. czy dostaliscie już w tej sprawie wytyczne od miszczaka?

 • wicur

  Oceniono 14 razy 6

  Bo wy w Plotku same bzdury wypisujecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX