"Milionerzy": Krzysztof Wójcik wygrał milion!

Pytanie za milion dotyczyło instrumentu na którym gra Czesław Mozil. Znaliście poprawną odpowiedź?

W teleturnieju "Milionerzy" w końcu padła główna wygrana. Szczęśliwcem, który otrzymał od Huberta Urbańskiego czek na milion złotych okazał się 27-letni Krzysztof Wójcik ze Szczecina. Absolwent Akademii Rolnicze przyjechał do studia z narzeczoną. Obecnie Krzysztof robi doktorat w katedrze Technologii Mięsa.

 

W studiu mięsem nie rzucał ( albo to wycieli), a przez 12 pytań przeszedł po prostu błyskawicznie. Krzysztof Wójcik przed pytaniem o milion wykorzystał wszystkie koła ratunkowe i miał wątpliwości, czy spróbować udzielić odpowiedzi na ostatnie pytanie.


Brzmiało ono następująco: Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil? A. na kornecie B. na akordeonie C. na djembe D. na ksylofonie. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście na akordeonie. Pytanie proste, ale przecież nie każdy wie, że Czesław Mozil to tak naprawdę Czesław Śpiewa. Ostatecznie Wójcik udzielił prawidłowej odpowiedzi, dostał czek na milion, a Urbański zatańczył w studiu. Bravo! Jutro Krzysztof będzie gościem "DDTVN".

Wideo: Urbański: Panowie, panie padł milion

Gdybym wygrał(a) milion złotych...

 

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (71)
"Milionerzy": Krzysztof Wójcik wygrał milion!
Zaloguj się
 • claire1983

  Oceniono 52 razy 34

  Ja często oglądam milionerów i zazwyczaj większość pytań było naprawdę dość trudnych. Tym razem, znałam odpowiedź na większość z nich, tak samo jak mój facet. Piszę to zupełnie obiektywnie, nie na zasadzie że taka mądra jestem itd. Chodzi mi o to że już wczoraj mieliśmy podejżenia, że to było zamierzone, że on wygra bo oglądalność spadała itd. Tak czy inaczej gratuluję !

 • desperad

  Oceniono 31 razy 21

  Chłopak na poziomie - dobrze, że akurat do niego uśmiechnęło się szczęście. A poza fartem wykazał się również umiejętnością logicznego myślenia i przede wszystkim wiedzą. A poza tym bardzo sympatyczny. Można się było szczerze z nim cieszyć :) Gratulacje

 • adixkssg

  Oceniono 24 razy 14

  Fajny, sympatyczny gościu. Wyluzowany i fajny. Widać było od początku. Super, że to on wygrał milion.

 • insomnia

  Oceniono 34 razy 12

  Tak,tak... Wszyscy jesteście mądrzy i wszyscy znaliście odpowiedzi. A kto wam broni brać udział w Milionerach i pokazać swoją niezwykła wiedzę? Droga wolna. Poza tym pytania za milion zazwyczaj były banalne i to nic nowego. Dla jednego ten zestaw pytań był łatwy a dla kogoś innego trudny. Żenująca jest wasza zazdrość i doszukiwanie się spisków. A Panu Krzysztofowi serdecznie gratuluję :)

 • coks

  Oceniono 26 razy 12

  Uważam, że miał proste pytania .
  Aż ręce mi się załamały gdy zobaczyłam, na które zużył koła ratunkowe .

 • supermama

  Oceniono 14 razy 12

  Żałuję, że to nie ja :)
  ale jak ja sie zgłosilam do milionerów to zadzwinila do mnie Pani z pytaniami typu: ile chromosomów ma pies :) serio, gratki dla kolegi, na pytanie za milion tez znalam odpowiedz :)

 • yourbadream

  Oceniono 16 razy 12

  Gratulacje! W końcu ktoś!

 • moonflower

  Oceniono 21 razy 11

  gratuluję :)

 • internautka

  Oceniono 15 razy 11

  wreszcie !! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX