Polski tancerz występował z Kylie Minogue i Miley Cyrus

Domyślacie się, o kogo może chodzić?

Zanim trafił do 11. edycji "Tańca z Gwiazdami", przez 8 lat nie było go w Polsce.

 

Okazuje się, że Przemysław Juszkiewicz, partner Oceany, ukończył (z najlepszym wynikiem na roku!) prestiżową szkołę taneczno-aktorsko-wokalną w London Studio Centre przy Uniwersytecie Sztuki w Londynie. Tę samą szkołę ukończyły takie gwiazdy jak Hugh Grant czy Elizabeth Hurley!

 

Jeszcze w trakcie nauki Przemek zaczął otrzymywać pierwsze propozycje artystyczne. Pracował na scenie musicalowej w teatrach w Niemczech, Szwajcarii i Anglii.

 

Najciekawsze jest jednak to, że w dziedzinie tańca komercyjnego Juszkiewicz miał szczęście współpracować m.in. z takimi gwiazdami jak Kylie Minogue, Pussycat Dolls, Duffy, Pixie Lott, Miley Cyrus, Whitney Houston i Cheryl Cole.

 

Wystąpił też przed samą brytyjską rodziną królewską w corocznym "Royal Variety Performance" z udziałem największych światowych gwiazd.

 

Jak udało nam się ustalić, tancerz brał również udział w kampaniach reklamowych Blackberry, Nike, GAP, Wella i współpracował regularnie z telewizjami BBC, ITV i Channel4.

 

Tyle sukcesów, o których sam Juszkiewicz nigdzie nie opowiedział - to naprawdę przesadna skromność.

 

Obecnie tancerz jest bardzo zadowolony z powrotu do Polski i udziału w "Tańcu z Gwiazdami". W planach ma rozwój umiejętności aktorskich i potencjalną współpracę w polską telewizją.

 

Chłopak ma urodę, talent, ogromne doświadczenie i sukcesy w pracy za granicą. Śmiało możemy więc stwierdzić, że rodzi się nam nowa gwiazda, która w pełni zasługuje na to miano. W końcu nie każdy może się poszczycić takimi osiągnięciami jak Przemek.