Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 26.03.2010

Notowanie 40: Wzrostów - 3; Spadków - 9; Bez zmian - 3; Nowości - 3; Powrotów -2.

 

Oto kolejne czterdzieste notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. W tym tygodniu mamy 3 nowości, ale jedna z nich jest na 1. miejscu!

 

 

Niewyraźnie? Sprawdź notowanie na stronie Listy Przebojów!

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

Po kilku tygodniach komuś wreszcie się udało zdetronizować Justina Biebera! To Anahi z piosenką "Hipnotizas" - utwór jest nowością i od razu na 1. miejscu.

 

Pozostałe nowości na liście to gwiazdy Disneya: Selena Gomez & The Scene z piosenką "More" oraz Emily Osment z utworem "You Are The Only One".

 

Ashley Tisdale z nową piosenka "Hot Mess" pojawiła się w propozycjach do Listy. Czy uda jej się zebrać wystarczającą ilość głosów, żeby dostać się do notowania?

 

Kolejna nowa propozycja ta piosenka "Conspiracy Theory". Śpiewa ją Nick Jonas w ramach projektu Nick Jonas And The Administration . Zagłosujecie na ten utwór?

 

Wśród nowych propozycji są także dwie wokalistki pochodzące z zupełnie różnych środowisk muzycznych. To Anahi z piosenką "Hipnotizas" oraz Emily Osment z utworem "You Are The Only One".

 

Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz mieć wpływ na wyniki kolejnego notowania listy? - GŁOSUJ TUTAJ !