Prawdziwa wiosna, także w naszym radiu!

Kotek.fm ma nową porcją hitów, żeby na wiosnę było nam wesoło.

 

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco i dodaje nowe single. Tym razem Kotek dorzucił sporą liczbę świetnych hitów. Oto one:

 

Ashley Tisdale, chociaż pracuje nad nowym filmem, nadal ma czas na muzykę. Jej nowa piosenka to "Hot Mess" i możecie jej już posłuchać w naszym radiu.

 

 

Pamiętacie Pixie Lott, która spotykała się z Joe Jonasem? Wprawdzie on wybrał Demi, ale Pixie sobie świetnie radzi bez niego i robi karierę muzyczną. Utworu "Gravity" możecie już posłuchać na Kotek.fm.

 

 

Wśród nowych piosenek  są także dwie wokalistki pochodzące z zupełnie różnych środowisk muzycznych. To Anahi z piosenką "Hipnotizas" oraz Emily Osment z utworem "You Are The Only One". Obydwie te piosenki są wśród propozycji do Listy Przebojów, więc możecie na nie GŁOSOWAĆ

 

Pozostałe nowe kawałki to: Marina " Glam Pop" i Iyaz "Replay".

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.  Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm!