Co łączy Kammela z Brosnanem?

Okazuje się, że polski prezenter i hollywoodzki aktor mają wiele wspólnego.

Tomasz Kammel jest gwiazdą polskiej telewizji. Pierce Brosnan - światową gwiazdą filmową. Obu łączy wiele. Kochają luksusy, drogie samochody i... piękne kobiety. Wielu z was zwróciło uwagę na podobieństwo z wyglądu:

 

 

 

To ciekawe, ale życiowe partnerki obu panów także łączy podobieństwo. Na zdjęciu Keely:

 

A tu Kasia:

 

Ameryka ma Brosnanów...

 

Polska Kammelów:

 

 

Co łączy jeszcze te dwie pary? Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Więcej o:
Komentarze (44)
Co łączy Kammela z Brosnanem?
Zaloguj się
 • mamson

  Oceniono 40 razy 32

  Dziś największym nieszczęściem człowieka (nie tylko kobiety wbrew pozorom) jest kiepska przemiana materii będąca przyczyną trudnej do zwalczenia otyłości, a to zachodzi najprawdopodobniej w przypadku obu wyszydzanych tutaj pań. Dzisiaj można być amoralnym przestępcą, skompromitowanym idiotą albo niebezpiecznym psychopatą ale nie można być grubym, bo to od razu przekreśla wszelkie życiowe szanse i powoduje zdziwienie otoczenia, że taki grubas w ogóle chodzi po świecie, a nawet ma udany związek - jak to, dlaczego, kto chce być z grubasem, na głowę upadł? Tekst ten jest po prostu ohydny, bo sugeruje, iż dwaj panowie są co najmniej dziwni, bo mają partnerki z nadwagą, jak im nie wstyd, dlaczego jeszcze ich nie zamienili na anorektyczne modelki?!!! Bo co, bo grubasy nie mogą mieć zalet, być błyskotliwi i charyzmatyczni, nie można ich kochać, nie mogą być ciekawymi partnerami, inspirującymi towarzyszami? Zdaniem Plotka najwyraźniej nie i to jest chyba najsmutniejsza rzecz jaką dziś przeczytałam, bo świadczy że media tworzą dziś ograniczeni kretyni.

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 32 razy 28

  Brosnan i jego żona to para z klasą, a Kaśka i Tomek to takie medialne wypierdki, które za wszelką cenę chcą być sławne. A Keely jest dużo ładniejsza od Kaśki imo.

 • komentatoor

  Oceniono 34 razy 22

  Cóż za żenujący tekst naśmiewający się bez litości z "... pięknych kobiet" obu panów tylko dlatego, że mają nadwagę, co jest, oczywiście, zupełnie naganne w dzisiejszym świecie pełnym plastikowych celebrytów z odessanym tłuszczem i wyprasowanymi zmarszczkami zaludniającymi media swoją pustotą i miałkością! Naturalnie obaj panowie powinni ekspresowo porzucić partnerki, bo nie odpowiadają normom estetycznym, co z tego że może je kochają, są z nimi szczęśliwi, mają dzieci, udane życie - to wszystko nic! grunt to posiadać zdjęcia z superlaską przy boku aby redaktorzyny z różnych szmatławców nie zniszczyły kariery swoją złośliwością. Internet to kloaka ale wcale nie przez internautów, tylko przez takie kwiatki jak ten artykuł, pomyślał któryś jak czują się teraz te dwie kobiety? A co to was obchodzi, wy wszak musicie wyrobić klikalność.

 • benio2005

  Oceniono 25 razy 19

  Tak wiele ich łączy,że Brosnan jest gwiazdą światowego formatu a Tomcio bezrobotnym szaraczkiem z panienką po wyroku:(:(

 • desperad

  Oceniono 18 razy 18

  Łączy ich tak wiele, jak konia i koniczynę. Co za bzdurny artykuł

 • dorastanie

  Oceniono 18 razy 18

  Jestecie wstrętni, nic tylko nabijanie z ludzi, to przestaje być zabawne , a tak wogóle to co z tego artykułu ma wynikać?Że co ,ze jak ludzie są ze sobą nie dla figury i urody to już be...?

 • swinska_grypa

  Oceniono 25 razy 17

  Czytelnicy zwrócili uwagę na pewne fizyczne li tylko podobieństwo obu pań... I mamy od razu nju artykuł.
  Spekulujmy więc dalej;)
  A "sympatyczną, puszystą" kobietą jest dla mnie Dorota Wellman, ale na pewno nie pani Niezgoda, baryła bez krzty wdzięku. Dziękuję za uwagę.

 • ivona

  Oceniono 17 razy 17

  bo to tylko one dwie przy kości są, ludzie rozejrzyjcie się,Wasze koleżanki, kuzynki, sąsiadki, osoby które lubicie, wszystkie są chude?

 • evoonya

  Oceniono 22 razy 16

  Ta ukryta ironia aż kipi, trzeba być ślepym, by nie widzieć.
  Szczególnie dobór zdjęć, zwłaszcza żony Brosnana. Jest MASA jej pięknych zdjęć, w ubiorze, gdzie widać tuszę, ale Keely i tak wygląda pięknie. Spośród setek świetnych zdjęć wybrano dwa nieciekawe - z bardzo widocznym, nagim tłuszczykiem. Zdjęcia niezgody też eksponują jej tuszę. Tak więc bez kitu - jest mocno tendencyjnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX