Górniak żałuje rozwodu z Darkiem?

Artystka bardzo przeżyła rozwód z mężem.
Górniak żałuje rozwodu? Powoli zaczynamy rozumieć, dlaczego Edyta Górniak odrzuciła propozycję udziału w "Tylko nas Dwoje". Górniak wciąż przeżywa rozprawę rozwodową.- Do sprawy rozwodowej Edyta jakoś się trzymała. Teraz nie jest już tak kolorowo - twierdzi informator "Faktu". Powoli zaczynamy rozumieć, dlaczego Edyta Górniak odrzuciła propozycję udziału w "Tylko nas Dwoje". Artystka przechodzi ciężki okres i złośliwe docinki Dody tylko by ją pogrążyły. Jak dowiedział się efakt.pl, Górniak wciąż przeżywa rozprawę rozwodową.- Do sprawy rozwodowej Edyta jakoś się trzymała. Teraz nie jest już tak kolorowo. Po ogłoszeniu wyroku sądu w Edycie coś pękło. Chyba dopiero wtedy dotarło do niej, że znowu jest sama, a u jej boku nie ma żadnej osoby, która - oprócz syna - kocha ją bezgranicznie - twierdzi informator "Faktu". Edyta sama wystąpiła o rozwód, więc teraz pretensje może mieć tylko do siebie. Trochę nam jej szkoda. Artystka prawdopodobnie doceniła to, co miała, dopiero jak to straciła. Przykre, ale prawdziwe.

Powoli zaczynamy rozumieć, dlaczego Edyta Górniak odrzuciła propozycję udziału w "Tylko nas Dwoje". Artystka przechodzi ciężki okres i złośliwe docinki Dody tylko by ją pogrążyły. Jak dowiedział się efakt.pl, Górniak wciąż przeżywa rozprawę rozwodową.

- Do sprawy rozwodowej Edyta jakoś się trzymała. Teraz nie jest już tak kolorowo. Po ogłoszeniu wyroku sądu w Edycie coś pękło. Chyba dopiero wtedy dotarło do niej, że znowu jest sama, a u jej boku nie ma żadnej osoby, która - oprócz syna - kocha ją bezgranicznie - twierdzi informator "Faktu".

 

Edyta sama wystąpiła o rozwód, więc teraz pretensje może mieć tylko do siebie. Trochę nam jej szkoda. Artystka prawdopodobnie doceniła to co miała, dopiero jak to straciła. Przykre, ale prawdziwe.

Zostań fanem Plotka na Facebooku.

 

Szaza

Więcej o: