Twój na zawsze od jutra w kinach!

Polska premiera Remember Me już jutro! Zobacz, jak Robert Pattinson i Emilie De Ravin promowali produkcję w Londynie!

 

Już jutro na ekranach polskich kin zadebiutuje film "Twój na zawsze" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Kotkowi udało się pojawić na przedpremierowym pokazie produkcji i musi przyznać, że jest pozytywnie zaskoczony. Warto zobaczyć Roberta w nowej odsłonie, w roli, która nie przypomina tej, z której większość go kojarzy. Fajne jest też dość zaskakujące zakończenie, ale tego Kotek Wam nie zdradzi ;)

 

O czym jest "Twój na zawsze"?

 

Tyler (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który nie potrafi znaleźć swojego miejsca w życiu. Podczas nocnej wyprawy w miasto, staje się mimowolnym uczestnikiem burdy. Surowy i dość brutalny policjant (Chris Cooper) nie chce mu puścić płazem wybryku, którego w rzeczywistości Tyler wcale się popełnił. W ramach żartobliwej "zemsty", Tyler flirtuje z córką gliniarza, Ally (Emilie DeRavin), nie spodziewając się, że wkrótce stanie się ona dla niego najważniejszą osobą na świecie. Perspektywa rozpoczęcia wspólnego życia z Ally jest dla Tylera jak zastrzyk życiodajnej energii. Goi wszystkie stare rany i jest napędem, by uregulować stosunki z rodziną.

 

"Twój na zawsze" to pełna humoru historia miłosna, o dwojgu zranionych ludzi, którzy dopiero będąc razem mają odwagę wszystko zacząć od nowa. Zaskakujące zakończenie przypomina, że w życiu trzeba kochać żarliwie, chwytać każdą chwilę i cenić każdy dzień.

 

 

Robert Pattinson o Tylerze Hawkinsie:

 

Ma bogatych rodziców, sam jest przekonany o swojej nieomylności, co jest typowe dla wielu dwudziestolatków, ale nie próbuje swoich przekonań udowodnić czynami. Właściwie wiedzie życie lekkoducha. W końcu spotyka dziewczynę, która, dość okrężną drogą, prowadzi go ku dojrzałości. Tyler jest przepełniony żalem i urazami z przeszłości, z którymi nie potrafi dać sobie rady. Od lat walczy z ojcem i sam już jest zmęczony swoją wściekłością.

 

Emilie De Ravin o filmie:

 

To nie jest typowa love story. Tyler i Ally spotykają się w dość nietypowych okolicznościach, oboje mają za sobą bolesną przeszłość. Ich związek kształtuje się powoli i jest pokazany bardzo realistycznie.

 

Producent Nick Osborne o głównych bohaterach:

 

Ally jest pierwszą dziewczyną w życiu Tylera, która nie akceptuje pewnych jego numerów. Powoduje, że przy niej Tyler zdejmuje swój pancerz ochronny i pokazuje prawdziwe wnętrze. To dzięki niej zacznie naprawiać inne swoje relacje i osiągać wewnętrzny spokój. Emilie uosabia wszystko, co reprezentuje Ally: dziewczyna z robotniczego środowiska, która przeszła straszną tragedię i która żyje w dziwnej bliskości z ojcem, jakby się kurczowo siebie trzymali. Nigdy w życiu się nie bawiła, była skromna. Tyler pojawia się w jej życiu jak promień słońca, pokazując jej inną stroną świata i inne myślenie.

mat. prasowe

 

 

>>>OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z PREMIERY "REMEMBER ME" W LONDYNIE"<<<

 

Wybierzecie się do kina?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

QUIZ - co wiesz o Robercie Pattinsonie?

 

Niespodzianka dla fanów Zmierzchu! Edward, Bella i Jacob - Twoi na zawsze!

 

Kotek rozmawiał z Emilie de Ravin!