Krytykują Chylińską, żeby się wypromować?

Jeżdżenie po ostatniej płycie Lady Agi stało się modne.

Agnieszka Chylińska za płytę "Modern Rocking" zebrała już kilka nagród, a krążek pokrył się platyną. Może właśnie to nie podoba się kolegom i koleżankom z branży, którzy coraz liczniej krytykują Lady Agę.

 

Pierwsza kamieniem rzuciła Anita Lipnicka. W rozmowie z  Onet.pl powiedziała:

Teksty są miałkie i cała płyta podobnie. Muzycznie, w moim odczuciu, wykonała mega krok w tył, a nie do przodu.

Szybko okazało się, że gwiazdy, które krytykują Agnieszkę, są cytowane. Dla Lipnickiej oznaczało to promocję płyty. Za Lipnicką głos zabrał Robert Leszczyński:

 

Dla mnie to kataklizm artystyczny, jakby ktoś pomieszał musztardę z dżemem... - mówił na Dziennik.pl.

Leszczyński nie wydał wtedy ani płyty, ani książki, ale jemu zależy na jak najczęstszym bywaniu w mediach. Oliwy do ognia dolała Ilona Łepkowska, która nie ma nic wspólnego z muzyką, ale zapytana o nową płytę Chylińskiej nie zostawiła na artystce suchej nitki:

To jest straszne. Nie daje rady z tym tekstem, z tym jej piskiem. Jak słyszę ją w radiu to zmieniam stację. To jest ogólnie żenujące - wyznała Łepkowska w programie Michała Figurskiego "Jazda Figurowa".

 

Kolejnym artystą, który zarzucił Chylińskiej tandetę był Muniek Staszczyk. W "Maglu Towarzyskim" nie szczędził słów. Ba, uznał, że nawet twórczość O.N.A to był "bunt rodem z "Bravo Girls". Kilka dni po tym w mediach pojawiła się kolejna wypowiedź Muńka na temat Lady Agi.

 

Plotek przypuszcza (podobnie jak w przypadku Lipnickiej), że tak ostra krytyka to próba promocji najnowszej płyty. Muniek Staszczyk wydał właśnie solowy krążek. Za to Big Cyc przypadkiem właśnie promuje książkę "Big Cyc - Na Barykadzie Rokędrola". Dlatego lider zespołu Skiba też pojechał po Chylińskiej?

Jej przebój przypomina produkcję dyskotekową, szum wody w toalecie. Według mnie skończy w chórkach Arki Noego - powiedział w "Maglu Towarzyskim".

Dlaczego nikt nie pochyla się nad płytami Candy Girls czy Sugababes?

 

Mrock

Więcej o:
Komentarze (23)
Krytykują Chylińską, żeby się wypromować?
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 41 razy 29

  cóż za idiotyzm - gwiazdy przy okazji promocji swoich płyt - co jest normalną praktyką, są pytane o chylińską - to na te pytania odpowiadają. wytwórnia wykłada kasę, gwiazdy się promują, a przy okazji mówią, co myślą o płycie chylińskiej. nie rozumiecie tego? przecież o chylińskiej piszecie najwięcej wy i to wy ją najwięcej promujecie - codziennie jakis news z dupy o niej. myślicie, że ludzie nie widzą nachalnej reklamy jej nowej płyty w waszym sprzedajnym serwisie? z kogo wy robicie idotów, durne dziennikarzyny?

 • m.jackson4ever

  Oceniono 47 razy 17

  dlaczego mówienie prawdy o tej beznadziejnej płycie i sprzedaniu się hyliny traktujecie jako formę promocji innych? tylko obecne nastolatki nie znające o.n.a. mogą słuchac tego g**na z zachwytem

 • evoonya

  Oceniono 42 razy 12

  Zasada brzytwy Ockhama - najprostsze wytłumaczenie zwykle jest prawdziwe. Obok promocji, argument najprostszy: płyta Chylińskiej jest do kitu.

 • ass100

  Oceniono 12 razy 10

  Dziwne...Czemu wy odrazu Agnieszkę uważacie za rózową?! Jak to ona mówi "zrobiła a kuku" i odrazu wielka afera! "Chylińska różowa" "lady AGa" Co za debile. Wkurza mnie to. Słuchałam ONA była brzydka później coraz ładniejsza a teraz jeszcze ładniejsza i macie pretensje,że chce być piękną?! Nie mieć kompleksów??!! Chyba każda kobieta chciałaby być ładna nie? Nie rozumiem was. Mi osobiście bardzo pasuje i muzyka i jej nowy image.
  Pozdrawiam Ludzi którzy umieją wybaczać takie zmiany bo jak to Aga powiedziała "trzeba dużo miłości do bliźniego żeby wybaczać takie kroki"

 • daar67

  Oceniono 13 razy 9

  Sugababes jest "sezonową" gwiazdą od kilku lat.... żałosne jest to co niektórzy piszą

 • ass100

  Oceniono 7 razy 7

  Wiedziałam,że ich wydawane płyty mają coś wspólnego z tymi gadkami. Aga pięknie śpiewa. A oni są starzy,zazdrośni i robią wszystko żeby o nich mówili. ŻENUJĄCE!!!!!
  Aga nie przejmuj się staruszkami ;*

 • slotka171

  Oceniono 7 razy 7

  swietny artykuł jak na plotka :D

 • santameg

  Oceniono 19 razy 7

  a jeśli chodzi i candy girl czy sugarbabes to nie ma sie o czym wypowiadać bo ta dla nich że tak to ujmę "żadna konkurencja".. i tak jest rzeczywiście... sezonowe gwiazdki...

 • lastone

  Oceniono 27 razy 7

  ja tam osobiscie pojecia nie mam czemu tak sie jej czepiaja. Mi tez sie jej metamorfoza nie podoba, no ale trudno, sama świata nie zbawie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX