Krytykują Chylińską, żeby się wypromować?

Jeżdżenie po ostatniej płycie Lady Agi stało się modne.

Agnieszka Chylińska za płytę "Modern Rocking" zebrała już kilka nagród, a krążek pokrył się platyną. Może właśnie to nie podoba się kolegom i koleżankom z branży, którzy coraz liczniej krytykują Lady Agę.

 

Pierwsza kamieniem rzuciła Anita Lipnicka. W rozmowie z  Onet.pl powiedziała:

Teksty są miałkie i cała płyta podobnie. Muzycznie, w moim odczuciu, wykonała mega krok w tył, a nie do przodu.

Szybko okazało się, że gwiazdy, które krytykują Agnieszkę, są cytowane. Dla Lipnickiej oznaczało to promocję płyty. Za Lipnicką głos zabrał Robert Leszczyński:

 

Dla mnie to kataklizm artystyczny, jakby ktoś pomieszał musztardę z dżemem... - mówił na Dziennik.pl.

Leszczyński nie wydał wtedy ani płyty, ani książki, ale jemu zależy na jak najczęstszym bywaniu w mediach. Oliwy do ognia dolała Ilona Łepkowska, która nie ma nic wspólnego z muzyką, ale zapytana o nową płytę Chylińskiej nie zostawiła na artystce suchej nitki:

To jest straszne. Nie daje rady z tym tekstem, z tym jej piskiem. Jak słyszę ją w radiu to zmieniam stację. To jest ogólnie żenujące - wyznała Łepkowska w programie Michała Figurskiego "Jazda Figurowa".

 

Kolejnym artystą, który zarzucił Chylińskiej tandetę był Muniek Staszczyk. W "Maglu Towarzyskim" nie szczędził słów. Ba, uznał, że nawet twórczość O.N.A to był "bunt rodem z "Bravo Girls". Kilka dni po tym w mediach pojawiła się kolejna wypowiedź Muńka na temat Lady Agi.

 

Plotek przypuszcza (podobnie jak w przypadku Lipnickiej), że tak ostra krytyka to próba promocji najnowszej płyty. Muniek Staszczyk wydał właśnie solowy krążek. Za to Big Cyc przypadkiem właśnie promuje książkę "Big Cyc - Na Barykadzie Rokędrola". Dlatego lider zespołu Skiba też pojechał po Chylińskiej?

Jej przebój przypomina produkcję dyskotekową, szum wody w toalecie. Według mnie skończy w chórkach Arki Noego - powiedział w "Maglu Towarzyskim".

Dlaczego nikt nie pochyla się nad płytami Candy Girls czy Sugababes?

 

Mrock