Dowbor postawił Koroniewskiej ultimatum: Albo ja, albo Kupicha

Musiała zmienić na nauczyciela śpiewu.
"Albo ja, albo Kupicha" Koroniewska musiała zmienić na nauczyciela śpiewu Po interwencji Maćka Dowbora w programie "Tylko nas dwoje. Just two of us" Asia Koroniewska nie zaśpiewa z Piotrem Kupichą. Jej partnerem będzie Zagrobelny. Niewiele osób przypuszczało, że występ Joanny Koroniewskiej w "Tylko nas dwoje. Just two of us" wzbudzi aż takie emocje! Partner aktorki Maciej Dowbor był zazdrosny o Piotra Kupichę i kazał jej zmienić partnera. Dał ultimatum nie tylko dziewczynie, ale i producentom show. Jak dowiedział się eFakt.pl, po interwencji Dowbora producenci zamienili Kupichę na Łukasza Zagrobelnego. Natomiast lidera Feela przydzielono do Anny Bosak. "Ci, którzy choć raz byli na koncercie zespołu Feel, z pewnością nie dziwią się wybuchowi zazdrości Macieja Dowbora. Za każdym razem, kiedy Kupicha śpiewa na scenie, w jego kierunku wzdychają setki kobiet" - opisał sytuację tabloid.

Niewiele osób domyśla się, że występ Joanny Koroniewskiej w "Tylko nas dwoje. Just two of us" wzbudzi aż takie emocje. Partner aktorki Maciej Dowborbył zazdrosny o Piotra Kupichę i kazał jej zmienić partnera. Dał ultimatum nie tylko dziewczynie, ale i producentom show.

 

Jak dowiedział się eFakt.pl po interwencji Dowbora producenci zamienili Kupichę na Łukasza Zagrobelnego. Natomiast lidera Feela przydzielono do Anny Bosak.

Ci, którzy choć raz byli na koncercie zespołu Feel, z pewnością nie dziwią się wybuchowi zazdrości Macieja Dowbora. Za każdym razem, kiedy Kupicha śpiewa na scenie, w jego kierunku wzdychają setki kobiet - opisał sytuację tabloid.

Kupicha kontra Dowbor, który jest bardziej przystojny?

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku.

Janus

Więcej o:
Komentarze (49)
Dowbor postawił Koroniewskiej ultimatum: Albo ja, albo Kupicha
Zaloguj się
 • jackyll

  Oceniono 51 razy 39

  Przystojny mężczyzna, to taki co zachowuje się "jak przystoi". Akurat Dowborowi daleko do takiej postawy, bo jest "miętki" w środku i nie ma jaj. Pomijając nieodciętą pępowinę od mamusi, maminsynkowatość zaawansowaną i cipkowatość skończoną, to właściwie ten koleś jest zupełnie nikim. Gdyby nie mamunia - zmywałby gary w barze Fuks na pradze. ;))) Heeeh hheeeh

 • balbina

  Oceniono 49 razy 39

  Ale się Maciej ośmieszył :(:(:(Czyżby nie do końca był pewny za swoją panienkę????

 • m4dzi4

  Oceniono 33 razy 31

  a tak w ogóle Dowbor przesadził, jakoś żona Kupichy nie robi awantur o byle co
  trochę zaufania powinnien mieć do Koroniewskiej

 • bezkrytycznie

  Oceniono 43 razy 29

  przychodzi do producenta kochaś jakiejś pindzi i rozstawia go po kątach, żadając zmian w programie. a producent, reżyser i cała resza, potulnie mu ulegają. jeśli to prawda, to jest po prostu megażałosne. jeśli to kłamstwo, to jest ono również megażałosne.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 45 razy 29

  ja pierdykam. jak w tandetnej, peruwiańskiej telonoweli.

 • izabela32a

  Oceniono 26 razy 22

  sama powinna decydowac z kim chce spiewac,latwo sie poddala

 • brawurka.

  Oceniono 22 razy 18

  Kupicha... Dowbor wygląda jak nienasycony wampir ;)

 • gosx

  Oceniono 24 razy 18

  nie wiem co gorsze

 • magnolka

  Oceniono 22 razy 16

  i Wy w to wierzycie?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX