Mroczek do Nowickiego: Nie podkładaj paszkwili młodym ludziom

Nowicki VS Mroczki kolejne starcie.

Jan Nowicki nie ma dobrego zdania o aktorach serialowych, ze szczególnym upodobaniem pastwi się nad Mroczkami. Rafał i Marcin grzecznie milczeli i nie wdawali się w dyskusje z legendarnym aktorem. Do czasu, pierwszy z nich postanowił odgryźć się "Wielkiemu Szu".

Wydaje mi się, że ten problem, to jest problem pana Jana Nowickiego, a nie mój. On musi sobie z nim sam poradzić i jakoś go rozwiązać, bo ostatnio widzieliśmy go tylko w "Magdzie M." i tylko w kabaretach, i tu tkwi cały sęk. Może powinien napisać list do "Przyjaciółki", która kiedyś rozwiązywała problemy. Niech nie podkłada paszkwili młodym ludziom, którzy dopiero są na początku swojej kariery. Ja bardzo cenię go jako wybitnego aktora z wielkim dorobkiem i chciałbym kiedyś mu dorównać, ale panie Janie, niech pan nie zapomina, że ja jeszcze przed sobą mam kawał życia i wszystkiego jeszcze się uczę.

Rafał wyjątkowo spokojnie wytknął Nowickiemu, że od dawna nic porządnego nie zrobił. On za to nie zrobił nic poza rolą w "M jak miłość".

 

Czekamy na ripostę Nowickiego...

 

Janus

 

Więcej o:
Komentarze (76)
Mroczek do Nowickiego: Nie podkładaj paszkwili młodym ludziom
Zaloguj się
 • ben_oni

  Oceniono 59 razy 49

  A co znaczy: "podkładanie paszkwili"?? Ten Mroczek bredzi jak potłuczony. Czy ten burak wie, co to jest paszkwil??

 • wkurzacz

  Oceniono 67 razy 49

  Kiedy Nowicki miał 28 lat, miał już za sobą kilka ważnych ról w filmach - m.in w "Popiołach" - i nagrodę za rolę w "Tangu" Mrożka. Robert De Niro miał 31 lat, kiedy dostał swojego pierwszego Oscara, Jack Nicholson był nominowany w tym samym wieku za "Easy Rider'a". A Mroczki "cały czas się uczą" - grając w jednym serialu. Widać, coś im ta nauka ciężko wchodzi. Jak dotąd nauczyli się jedynie bezczelności.

 • ladyzgaga

  Oceniono 50 razy 40

  beztalencia i koniec

 • aaagulka

  Oceniono 46 razy 38

  no nie wiem czy taki poczatek kariery, gra juz w serialu 9 lat i nic nic nic tylko m jak milosc, serialu ma tylko jeden atut - jest blizniakiem. Gdzie indziej nikt go nie chce, wiec niech nie bedzie smieszny i nie pitoli ze moze dorownac Nowickiemu hahaha dobre sobie

 • magosia502

  Oceniono 42 razy 36

  O Matko! Paszkwila nie można podłożyć! Podłożyć można świnię!

 • marlenkosia

  Oceniono 47 razy 35

  Chłopaku może i masz początek swojej kariery i życze tobie powodzenia i sukcesów ale temu panu to ty nigdy nie dorównasz zapomnij.

 • pereiro

  Oceniono 42 razy 34

  Przede wszystkim nieporozumieniem jest nazywanie któregokolwiek z Mroczków "aktorem". Tym bardziej jakiekolwiek porównania rzemiosła uprawianego przez tych pajaców z tym, co robi całe życie Jan Nowicki. Nowicki nie powinien nic odpowiadać, bo żaden z Mroczków nie jest dla niego partnerem do dyskusji. I na koniec niezwykły smaczek: "ja jeszcze przed sobą mam kawał życia i wszystkiego jeszcze się uczę". Czyli do szkoły chłopcze, na grę przyjdzie czas, jak już się nauczysz!

 • gonzo

  Oceniono 37 razy 33

  od 2007 roku Jan Nowicki zagrał w 4 filmach, nie w serialach tylko w filmach. Nic dziwnego że Mroczek o tych filmach nie słyszał...nie dla psa kiełbasa....

 • pampuch

  Oceniono 35 razy 33

  To społeczeństwo schodzi na psy...Mroczki, DODA, Kożuchowska, "Pyza" - Cichopek total odjazd i Hakiele...co sie dzieje, czy to jakies wzorowanie sie na USA, gdzie kultura masowa jest na pierwszym planie?? badzmy wierni wlasnej kulturze, mielismy i nadal mozemy miec swietnych aktorow i piosenkarzy, ktorzy moze nie pokaza cipy na scenie, ale potrafia grac. Mysle, ze Nowicki po prostu nie wytrzymal!! a ten Mroczek powinien skulic gebe, bo wiadomo, ze mu tylko o kase chodzi, studencik PG

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX