Nowe twarze w "Tańcu z gwiazdami"

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" to nowi utalentowani tancerze. Poznaj ich.

Nowe twarze w "TzG" Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" to nowi utalentowani tancerze. W 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" pojawią się m.in. tancerz Przemysław Juszkiewicz, Oceana, Artur Barciś i Paulina Biernat. W 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy standardowo Rafała Maseraka i Łukasza Czarneckiego. Ale TVN postanowiła zatrudnić też nowych tancerzy. Prawidłowo! Jan Kliment, który wystąpił tylko w 10. edycji show zrobił na nas piorunujące wrażenie, a poza tym doprowadził Nataszę Urbańską aż do finału. Nowy tancerz Przemysław Juszkiewicz jest specjalistką od tańców towarzyskich. Jego partnerka Oceana świetnie zaprezentowała się na konferencji prasowej. Chłopakowi dobrze z oczu patrzy, więc życzymy mu powodzenia. Partnerką Artura Barcisia jest Paulina Biernat. Tancerka towarzyszyła Stefano Terrazzino na wielu pokazach tańca i turniejach. Teraz udało jej się załapać do "Tańca".

W 11. edycji "Tańca" zobaczymy standardowo Rafała Maseraka i Łukasza Czarneckiego. Ale TVN postanowiła zatrudnić też nowych tancerzy. Prawidłowo! Jan Kliment, który wystąpił tylko w 10. edycji show zrobił na nas piorunujące wrażenie, a poza tym doprowadził Nataszę Urbańską aż do finału.

 

Nowy tancerz Przemysław Juszkiewicz jest specjalistką od tańców towarzyskich. Jego partnerka Oceana świetnie zaprezentowała się na konferencji prasowej. Chłopakowi dobrze z oczu patrzy, więc życzymy mu powodzenia.


 

 

 

 

Partnerką Artura Barcisia jest Paulina Biernat. Tancerka towarzyszyła Stefano Terrazzino na wielu pokazach tańca i turniejach. Teraz udało jej się załapać do "Tańca".

 


Podobają wam się nowi tancerze?

 

Szaza