Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 05.03.2010

Notowanie 37: Wzrostów - 3; Spadków - 8; Bez zmian - 4; Nowości - 4; Powrotów -1.

 

Oto kolejne trzydzieste siódme notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. W tym tygodniu mamy 4 nowości, a jedna piosenka powróciła!

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

 

Od kliku tygodni na pierwszym miejscu króluje Justin Bieber. Być może to się zmieni? Jonas Borthers zadebiutowali z utworem "Keep It Real" od razu na miejscu drugim, więc może za tydzień znajdą się na pierwszym?...

 

Tokio Hotel też całkiem nieźle sobie poradziło. Ich piosenka "Strange" znalazła się jako nowość na wysokim 5. miejscu. Czyżby fani chcieli im zrobić prezent z okazji koncertu w Polsce i wygłosować im pierwsze miejsce na Kotkowej Liście?

 

Jeszcze jeden fajny zespół dostał się do notowania. To Muse z piosenką "Resistance". Na razie jedynie miejsce 20., ale Wasze głosy mogą to zmienić...

 

 

Po męskich zespołach czas na wokalistki. W propozycjach mamy nowy kawałek Miley Cyrus (z filmu "The Last Song") pt. "When I Look At You" oraz piosenkę Demi Lovato z We The Kings "We'll Be A Dream".

 

Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz mieć wpływ na wyniki kolejnego notowania listy? - GŁOSUJ TUTAJ !

Więcej o: