Sara Żal o Łapickich: Ludzie są okrutni

Po raz pierwszy napisała o kimś bez jechania. Naprawdę!

Sara Żal rzadko dla kogo ma dobre słowo. Tym razem pochyliła się nad małżeństwem Łapickich. Wsparła Kamilę i Andrzeja w walce i miłość, którą dzieli 60 lat różnicy. Skandalistka napisała na swoim blogu.

Ludzie są okrutni. A czy nie lepiej by było, gdyby ci obserwatorzy i komentatorzy zajęli się swoimi związkami, swoimi dziećmi i swoimi miłościami? Każdy ma prawo żyć jak chce. To ich sprawa. Tylko oni wiedzą co ich łączy a jeśli jest im razem dobrze, rozumieją się i dogadują, to tylko podziwiać ich odwagę. Bo trzeba mieć wielką odwagę, by w tak zakompleksionym i nietolerancyjnym kraju, oficjalnie i z podniesionym czołem pokazywać się razem. Trzeba mieć odwagę, by mimo tak wielkiej różnicy wieku przyznawać się przed całą Polską do swojego kontrowersyjnego wyboru. Ilu ludzi tyle opinii i prognoz co będzie z tym związkiem, ale najważniejsza jest tolerancja, której brakuje Polakom. Dajcie im żyć! Miłość podobno nie zna granic i jeśli tak jest, to oni są tego najlepszym przykładem.

Słowa piękne, tylko pierwszą osobą, która powinna je wziąć do siebie jest autorka. Sara na co dzień pokazuje, że nietolerancja to jej drugie imię.

 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (43)
Sara Żal o Łapickich: Ludzie są okrutni
Zaloguj się
 • gatta66

  Oceniono 25 razy 21

  No więc skoro się "naprawiło" - powtórze! Sara Żal po prostu nie zazdrości pani Kamili tego zwiazku, inaczej niż w przypadku Alicji i Colina.

 • rosomak

  Oceniono 29 razy 15

  Tak to prawda Sara ma racje,Polacy juz tacy sa zawistni
  gdziekolwiek sie pojawia na Świecie pozostawiaja po sobie
  szambo i smrod.

 • gosia2000

  Oceniono 15 razy 13

  kolejny dzien, kolejny news z blogu Sary...ze sie plotkowi chce ten jej blog sprawdzac

 • mika17

  Oceniono 17 razy 13

  "Każdy ma prawo żyć jak chce. To ich sprawa."- wlasnie. Zajmij sie swoim zyciem i przestan pluc na ludzi, ktrym zazdroscisz Saro May.

 • kochajna

  Oceniono 37 razy 13

  Sara jest fajna. Ona krytykuje, ale również o wielu artystach pisze dobrze. Tylko tych pozytywnych wpisów na jej blogu nikt nie zauważa. Nareszcie zauważyliście, że Sara May jest po prostu obiektywna. A co do miłości Łapickich - zgadzam się !

 • judysia334

  Oceniono 16 razy 12

  Sara masz racje wow :P

 • mr_white

  Oceniono 22 razy 10

  May ma rację. mogła dodać, że w Polsce trzeba chodzić do kościółka, żeby mieć bierzmowanie, ślub brać w białej sukni, i faceta mieć dokładnie o 6-8 lat młodszego. a inne przypadki powinny być prawnie zabronione i surowo karane :))
  (najlepiej sterylizacją ;)

 • mika17

  Oceniono 14 razy 10

  @rosomak: Sara jest ohydny hipokrytka, bo to naczelny szambonurek Rzeczpospolitej Polskiej.

 • albi90

  Oceniono 10 razy 8

  Ta cała jej tam Sara Żal von Cruella de Mon opowiada takie totalne głupstwa,że powinna schować swoją podobno "głowę" glęboko w ziemię poniżej poziomu Wszechoceanu! Bluzga na wszystkich dookoła,udaje bógdzie kogo i w ogóle! Wydaje jej się,że jest najlepsza na świecie...egocentryczka i bezpardonówa...Szkoda czasu na promowanie jej! Jednym słowem-ŻENADA I CHAŁA!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX