"Kulisy M jak miłość": Kryptoreklama prywatnego teatru?!

Przemysław Cypryański zdradza widzom serialu, że bardzo pochłonął go pewien teatr. Prywatny.

Po wtorkowym odcinku "M jak miłość" jak zwykle były kulisy serialu. Tym razem wystąpił Przemysław Cypryański, czyli Kuba, który opowiadał widzom, że rzadziej pojawia się teraz na planie. Przyznał, że sporo czasu zabiera mu gra w teatrze "Kamienica". Problem w tym, że to prywatny teatr Emiliana Kamińskiego, który zresztą też jest bohaterem tej popularnej telenoweli (gra ojca Madzi - w tej roli Anna Mucha).

 

Cypryański opowiada o "Kamienicy", a w tle dziwnym trafem pojawia się widownia teatru i scena po której pląsa... Kamiński. Kulisy mają 10 minut, z czego dobrych 4-5 zajmuje wywód przeplatany jest nazwą teatru.

 

To ewidentny przykład reklamy ukrytej i złamanie ustawy, która tego zabrania. Prywata, hucpa, nieprzyzwoite złodziejstwo i cwaniactwo - ocenia Maciej Mrozowski, medioznawca z SWPS w Warszawie.

 

Kamiński narzekał swego czasu, że nikt nie chce promować jego prywatnego teatru. No to TVP 2 zrobiła mu prezent. I to kosztowny, bo "M jak miłość" rekordowo ogląda nawet 9 milionów widzów! Gdyby miał zapłacić za tę reklamę, to mógłby pójść z torbami. Według portalu wirtualnemedia.pl po ostatnich podwyżkach 30-sekundowy spot przed serialem kosztuje 98 tys. zł! TVP nie podaje, ile trzeba by zapłacić za reklamę w "Kulisach M jak miłość", ale można przypuszczać, że też sporo.

 

Co na to TVP? Rzecznik telewizji Stanisław Wojtera poprosił o pytania mailem. Na razie nie odpowiedział.

 

Pegaz

Więcej o:
Komentarze (6)
"Kulisy M jak miłość": Kryptoreklama prywatnego teatru?!
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 15 razy 11

  @ladyzgaga - z ust mi to wyjęłas. w ubiegłe wakacje tak lansowaliście natalię lesz, ze az sie rzygać chciało. a teraz - ani jednego newsa o tej pindzi. co rusz tu kogoś lub cos reklamujecie i nawet nie macie sie odwagi przyznać. zacznijcie od siebie, buraki

 • ladyzgaga

  Oceniono 14 razy 8

  Plotek też robi darmową reklamę, Dodzie, ktoś powinien może zająć się tą sprawą:)

 • lastone

  Oceniono 7 razy 5

  no, jasne, żeby to na żywo lecialo to bym i uwierzyła, przecież wcześniej musiał ktoś te wywiady posklejać i obrobić. Gdyby było to niezgodne z regulaminem pewnie by nie puścili tego.

 • jo.an.na

  Oceniono 3 razy 3

  Co za bzdury. Jak pokazali prywatny, to to jest reklama; a jka by pokazali publiczny, to promocja kultury i misja. A gdzie jest rożnica? Bo nie zarabia się ani na jednym ani na drugim.

 • merytlejle

  0

  Kamiński ma prywatny teatr, Cypriański jest bardzo dobrym aktorem, Kasia jest bardzo utalentowana i właśnie z tego będzie prawdziwy TEATR i o co Wam chodzi?Plotek robi reklamę? I bardzo dobrze!!! Co, nie macie na bilet i dlatego Was to tak mierzi?

 • serdelka

  Oceniono 1 raz -1

  lol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX