Kulisy "YCD": Piróg zastrajkował i wyszedł z castingu

Dziś rusza 5. edycja programu "You Can Dance". Co działo się na castingach?

Kulisy "YCD" Piróg zastrajkował i wyszedł z castingu Michał Piróg na jednym z castingów do "You Can Dance" zaprotestował przeciwko decyzji pozostałych jurorów i razem ze swoją faworytką opuścił salę! Ruszyła 5. edycja programu "You Can Dance". Co działo się na castingach? Niedawno pisaliśmy o tym, że jedna z uczestniczek pyskowała jurorom i powiedziała nawet do Agustina Egurroli: "Co się tak szczerzysz?". Anna Mucha w ramach protestu chciała opuścić salę, ale tancerka wniosła ją z powrotem. Teraz dowiedzieliśmy się, że Michał Piróg na jednym z castingów zaprotestował przeciwko decyzji pozostałych jurorów i razem ze swoją faworytką, która nie dostała biletu do Tel Avivu demonstracyjnie opuścił salę! Co jeszcze się działo? Agustin chciał przełożyć pewnego uczestnika przez kolano i sprawić mu porządne lanie. Będziecie oglądać 5. edycję programu z nową kontrowersyjną jurorką?

Wczoraj pisaliśmy o tym, że jedna z uczestniczek pyskowała jurorom i powiedziała nawet do Agustina Egurroli: "Co się tak szczerzysz?". Anna Mucha w ramach protestu chciała opuścić salę, ale tancerka wniosła ją z powrotem.

 

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Michał Piróg na jednym z castingów zaprotestował przeciwko decyzji pozostałych jurorów i razem ze swoją faworytką, która nie dostała biletu do Tel Avivu demonstracyjnie opuścił salę! Jego protest na coś się zdał? Tego dowiemy się oglądając "You Can Dance" (środa: 21.30, TVN).

 

TVN

 

Co jeszcze się działo? Agustin chciał przełożyć pewnego uczestnika przez kolano i sprawić mu porządne lanie. Będziecie oglądać 5. edycję programu z nową kontrowersyjną jurorką?


Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Kulisy "YCD": Piróg zastrajkował i wyszedł z castingu
Zaloguj się
 • szszszark

  Oceniono 15 razy 13

  Lubie tego pedała piroga!

 • grzesioo

  Oceniono 18 razy 12

  Ja Cie kręcę. Emocje sięgają zenitu. Co to będzie? Normalnie już zjadłem z niecierpliwości paznokcie u rąk. Zabieram się teraz za te u stóp. Hej, ludzie, to tylko telewizja. Doskonale wyreżyserowane widowisko. Nawet jak się ktoś obraża czy wychodzi to jest to z góry ustalone. Właśnie po to by tworzyć taka atmosferę jak powyżej.

 • sabi

  Oceniono 22 razy 10

  a to wszystko to zwykła stymulacja,stworzona przez nich samych.tylko po to by przyciągnąc więcej widzów.takie sztuczne to wszystko.

 • barri

  Oceniono 26 razy 6

  na pewno nie obejrzę ani jednego odcinka

 • kajla

  Oceniono 10 razy 4

  ja z was ludzie nie moge.... przeciez kto chce bedzie ogladal a kto nie chce nie bedzie.... i za co dajecie te oceny?? bo ktos powiedzial ze napewno bedzie ogladal bo ona jest fajna i ze sie bedzie dzialo?? przeciez jak ktos ja lubi to niech tak mowi a wy zaraz minusy dajecie.... jego sprawa... ja tam do muchy nic nie mam i bd ogladac ycd dzis a wy sobie robcie co chcecie....

 • karolkaxd

  Oceniono 10 razy 4

  jasne !

 • madalena

  Oceniono 9 razy 3

  uwielbiam YCD, ale z Muchą to nie wiem, bo jej nie lubię ;/

 • kaliszanka

  Oceniono 21 razy 3

  będę oglądać;D

 • justbeliever

  Oceniono 6 razy 2

  przecież ta dziewczyna dostała bilet tyle że po drugim etapie.widać że to było wyreżyserowane bo ona był świetna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX