Kamila Łapicka dostała pracę w prestiżowym magazynie

Nazwisko pomaga.

Kamila Łapicka korzysta na małżeństwie z Andrzejem. Zmieniła się z szarej myszki w pewną siebie,dobrze ubraną kobietę sukcesu. Awansowała też z branżowego pisma "Teatr" do pierwszej ligi kolorowych magazynów.

 

Dziennikarskie umiejętności docenił miesięcznik "Pani". Kamila została główną recenzentką teatralną magazynu. Jako pierwsze zadania dostała przeprowadzenie wywiadu z legendą polskiego kina i teatru Januszem Gajosem.

 

To kolejny dowód, że związek ze znaną osobą otwiera drzwi do kariery i umożliwia szybki awans. Pewnie wkrótce pojawi się program Kamili o teatrze w jakiejś telewizji.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (68)
Kamila Łapicka dostała pracę w prestiżowym magazynie
Zaloguj się
 • kochajna

  Oceniono 40 razy 30

  Nie mam nic przeciwko karierze Kamilii. Jeżeli jest dobra w tym co robi to dlaczego niby miałaby nie dostać pracy zazdrośnicy. Redaktorzy Plotka też chcieliby przejść do kolorowych pism? Za dużo błędów ortograficznych i stylistycznych robicie .

 • evoonya

  Oceniono 33 razy 25

  Kij ma dwa końce, niestety. Nie znam kobiety, jej kompetencji, ale ma przerąbane. Nawet jeśli jest świetnym teatrologiem i na żądanie wysmarowuje fachowe teksty, to i tak zostanie podsumowana: to dzięki Łapickiemu. To jest to drugie, mniej fajne oblicze bycia z kimś znanym.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 37 razy 23

  ale o co chodzi? pisze o teatrze. zgodnie ze swoim wykształeceniem i umiejetnosciami. ja rozumiem, że pisze o sprawach, których analfabeci z plotka nie rozumieją, ale to nie powód, by sie jej czepiać. wy prowadzicie szmatławy serwis z mnóstwem błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych, a ona pisze o kulturze do miesięcznika. jak myslicie, kto jest inteligentniejszy? wy czy ona, ćwoki z redakcji?

 • bjorn

  Oceniono 30 razy 22

  a kto dostał pracę w prestiżowym magazynie, programie itp. bez znajomości? Zazwyczaj to są czyjeś żony, córki, kochanki, synowie, męzowie i przyjaciele.

 • hardkorek

  Oceniono 20 razy 20

  "Pani" prestiżowym magazynem? Na pewno popularnym i lepiej płacącym niż "Teatr". Ale podejrzewam że w branżowym piśmie trzeba mieć wyższe kompetencje niż w kolorowym magazynie, bo czytają je osoby które interesują się daną dziedziną, mają wiedzę w temacie i w związku z tym wyższe wymagania.
  A co do samego małżeństwa. To ich prywatna sprawa.
  A teoretycznie to temat jest ciekawy. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu było zupełnie normalne, że traktowano małżeństwo jako pewnego rodzaju "transakcje".
  Wybranie opcji która przyniesie najwięcej "korzyści",
  i wcale nie tylko pieniądze były na rzeczy.
  Teraz podchodzimy do sprawy bardzo romantycznie.

 • anu.anu

  Oceniono 29 razy 19

  Rozważanie czyichś potrzeb seksualnych jest szczytem gó...arstwa. A nazywanie Łapickiego "frajerem", "starym" i podobnymi epitetami świadczy samo w sobie o poziomie wypowiadającego.

 • fanfaronada

  Oceniono 31 razy 19

  I jeszcze jedno. P. Kamila nie została wciśnięta do serialiku, czy do programu o pierdołach... Będzie pracować w wyuczonym zawodzie, po dobrej szkole, na dodatek (zanim jeszcze poznała p. Łapickiego), obracała się w środowisku teatralnym - czego chcieć więcej? P. Łapicki z pewnością mógłby załatwić jej jakąś rólkę, ale mam wrażenie, że ta dziewczyna jest na to zbyt ambitna. Będzie robić to, na czym się zna i tak właśnie powinno być. Dość tancerek i studentek germanistyki bawiących się w aktorki i ludzi "znikąd" na stanowiskach dziennikarzy.

 • daraga

  Oceniono 27 razy 19

  Zapewne jest dobra w tym co robi. Jasne że nazwisko, znajomości otwierają wiele drzwi ale jak się przez te drzwi przejdzie to już samemu trzeba sobie radzić

 • bezkrytycznie

  Oceniono 26 razy 18

  mam wrażenie, że ludzie tutaj mają za złe łapickiemu, że jeszcze żyje. zdziczenie nieprawdopodobne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX