Chylińska na koncercie: Za mało k*****? No to dawaj!

Ciocia przeklina od wielu lat i nie ma zamiaru się zmienić.
Chylińska przeklina Ciocia przeklina od wielu lat i nie ma zamiaru się zmienić. - Aj, k***a, no... Za mało k***a? No to dawaj! Nie przestanę przeklinać, bardzo was za to przepraszam! - mówiła Agnieszka Chylińska do fanów w czasie koncertu. Agnieszka Chylińska po długiej przerwie wróciła do koncertowania z nowym materiałem. Podczas występu w Rzeszowie zdarzyła się awaria i wokalistka musiała zająć się konferansjerką przez chwilę. Na wideo zamieszczonym w sieci słychać jak rozbawia publiczność. Wypowiedzi Agnieszki przeplatane są wulgaryzmami. Na szczęście jest świadoma tego co mówi i na koniec przeprasza za swoje mądrości. - No dobra, to lecimy dalej, pośmierdziało nam coś z d***, poszło komuś... Mówią do mnie, żebym jeszcze coś mówiła, bo jeszcze k***a są jakieś problemy. Sandała se poprawię w tym czasie. Aj, k***a, no... Za mało k***a? No to dawaj! Nie przestanę przeklinać, bardzo was za to przepraszam! Wbrew pozorom osoby nieśmiałe tak mają, zamiast powiedzieć coś mądrego przeklinają, bez sensu. Jeżeli są tutaj dzieci poniżej 18. roku życia to przepraszam, ciocia przeklina, już od wielu lat. Przykro mi, nie zmienię tego i nie zamierzam tego zmieniać. Niektórzy różnie reagują na tremę, podobnie ma Doda.

Agnieszka Chylińska po długiej przerwie wróciła do koncertowania z nowym materiałem. Podczas występu w Rzeszowie zdarzyła się awaria i wokalistka musiała zająć się konferansjerką przez chwilę. Na wideo zamieszczonym w sieci słychać jak rozbawia publiczność.

 

Wypowiedzi Agnieszki przeplatane są wulgaryzmami. Na szczęście jest świadoma tego co mówi i na koniec przeprasza za swoje mądrości.

No dobra, to lecimy dalej, pośmierdziało nam coś z dupy, poszło komuś... Mówią do mnie, żebym jeszcze coś mówiła, bo jeszcze kurwa są jakieś problemy. Sandała se poprawię w tym czasie. Aj, kurwa, no... Za mało kurwa? No to dawaj! Nie przestanę przeklinać, bardzo was za to przepraszam! Wbrew pozorom osoby nieśmiałe tak mają, zamiast powiedzieć coś mądrego przeklinają, bez sensu. Jeżeli są tutaj dzieci poniżej 18. roku życia to przepraszam, ciocia przeklina, już od wielu lat. Przykro mi, nie zmienię tego i nie zamierzam tego zmieniać.

 

Niektórzy różnie reagują na tremę, podobnie ma Doda.

 

Wideo z popisu cioci.

 

Więcej o:
Komentarze (54)
Chylińska na koncercie: Za mało k*****? No to dawaj!
Zaloguj się
 • pazdzioch

  Oceniono 36 razy 22

  agnieszka jest zajebista !!!!!!!!!!!!!

 • zoelle

  Oceniono 38 razy 20

  zabawne, że sikający po nogach na każde pierdnięcie ciechanowskiej blachary, teraz wielce oburzeni, bo chylinska przeklina ;D co za hipokryzja. a chylinska przeklinała i używała "rynsztokowego" słownictwa od samego początku, moim zdaniem niepotrzebnie - bo w przeciwienstwie do rabczewskiej - broni się i talentem i inteligencją.

 • kajusia000

  Oceniono 34 razy 18

  hahah ona jest zajebista! nie lubiłam jej ale od "Mam talent" zmieniłam o niej zdanie! jest spontaniczna i ma takie gadane...fajne to jest!przynajmniej zachowuje się jak człowiek

 • grzesioo

  Oceniono 41 razy 15

  Wulgaryzmów używają ludzie nieoczytani i niewykształceni, którzy maja ubogie zasoby językowe. Nie potrafią dobrać odpowiednich słów więc sypia k..wami i ch..ami.

 • ass100

  Oceniono 22 razy 14

  Ryśku to że doda ma mniej kompleksów wynika z jej sztucznej mordy, cycków itd.
  Aga jest ok według mnie. Jeśli lubi się sztuczne laski to macie problem. :) Aga Najlepsza

 • alicja23

  Oceniono 30 razy 14

  Agnieszka może i przeklina ale przynajmniej nie gada bez sensu jak nie które "gwiazdeczki"na D....

 • mamson

  Oceniono 34 razy 14

  fajnie przeklinać też trzeba umieć, osobiście wolę bluzgi Chylińskiej, które są autentyczne i pasują do niej niż wulgaryzmy Dody robione pod publiczkę i zupełnie nie pasujące do cukierkowego wizerunku i ciuchów od światowych projektantów, trzeba się zdecydować czy się jest niegrzeczną dziewczynką czy ekskluzywną damą, połączyć się tego nijak nie da!

 • zoelle

  Oceniono 17 razy 13

  choć niekoniecznie inteligencję zaprezentowała na tym koncercie :D

 • kupogon

  Oceniono 22 razy 12

  Idę pogonić poranne kupiszcze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX