Posłanki PO nie znoszą Joanny Muchy? Dlaczego?

Ładna i elegancka posłanka podpadła koleżankom.

Joanna Mucha zajęła w Sejmie miejsce Sandry Lewandowskiej, która zawsze błyszczała w sejmowych kuluarach. Teraz Joanna Mucha jest gwiazdą Sejmu. Dobrze wygląda w telewizji, sensownie się wypowiada, elegancko ubiera, dlatego często jest zapraszana do programów publicystycznych. To wywołuje zazdrość wśród innych posłanek.

- Wciąż się lansuje w mediach. Oficjalnie mówi wszystkim wokół, że nie lubi tego zainteresowania swoją osobą, ale prawda jest taka, że ciągle gdzieś występuje. To pachnie obłudą. Jak trzeba wystąpić w telewizji, to znów idzie Mucha. Ciekawe dlaczego? - powiedziała "Faktowi" jedna z posłanek PO.

 

Inna posłanka ma jej za złe, że robi w Sejmie rewię mody.

- Zawsze wypachniona, wystrojona jak na wybiegu dla modelek. Codziennie w innym stroju - mówi "Faktowi" inna posłanka.

Wypachniona? To dobrze, że o siebie dba. Urodziwa kobieta nie ma w Sejmie łatwego życia. Mucha samotnie spaceruje po sejmowych korytarzach, podczas gdy jej koleżanki z partii plotkują przy kawce.

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (13)
Posłanki PO nie znoszą Joanny Muchy? Dlaczego?
Zaloguj się
 • sentence

  Oceniono 15 razy 13

  No tak, wlasciwymi cechami kobiecej elegancji w sejmie byly nieogolone lydki i bazarowe garsonki poslanek z pewnej przaśnej partii...

 • balbina

  Oceniono 17 razy 13

  Jak powodem do zazdrości jest fakt,że ktoś pachnie i jest ładnie ubrany,to już nie wiem co mam napisać:(:(:(:(

 • malyneczka

  Oceniono 18 razy 12

  reszta babsztyli powinna brać z niej przykład, w końcu elegancja, dbanie o siebie i trochę oleju w głowie nie są czymś nagannym. zazdrość...leniwe i zawistne baby zalecam mniej żarcia, więcej wody i mydła, dobrego fryzjera i styliste, w końcu bierzecie tyle kasy, ze stać was na odrobinę luksusu.

 • gonzo

  Oceniono 13 razy 7

  eh ta kobieca zawiść...

 • wredna_baba

  Oceniono 10 razy 6

  Uroda, elegancja, wyczucie stylu, doktorat... fakt, sejmowe babiszony mają jej czego zazdrościć.

 • grzesioo

  Oceniono 4 razy 4

  A mi trzecia posłanka powiedziała że wcale tak nie jest jak mówiły pierwsza i druga. Czwarta i piąta to potwierdziły. Wszystko oczywiście anonimowo.

 • benio2005

  Oceniono 5 razy 3

  Jak się dba tak się ma:):):)

 • pinupgirl

  Oceniono 6 razy 2

  Posłanka Joanna Mucha jest piękną kobietą, pełną gracji, bardzo stylową. Potrafi się świetnie ubrać i na tle koleżanek posłanek bardzo się wyróżnia - pozytywnie oczywiście. Kobiety z reguły są zazdrosne o takie koleżanki, nie dziwię się, że Joanna Mucha jest samotna. Szkoda mi jej, bo to jest babka, która oprócz tego, że świetnie wygląda to jest bardzo inteligentna i do rzeczy. Takie właśnie powinny być kobiety posłanki, z których my kobiety powinnyśmy brać przykład.

 • cerrie

  Oceniono 2 razy 2

  Właśnie po prostu jej zazdroszczą, że jako jedna z nielicznych ładnie się prezentuje. Dlaczego jej bronię? Bo np. taka Doda nie dość, że wygląda jak ulicznica, to jeszcze gada i robi bez sensu :/ Natomiast o np. taka Beyonce, czy Rihanna ładnie się prezentują, a jak już się wypowiadają to całkiem sensownie. Chodzi mi o to, że jak uroda i dbanie o wygląd idzie z tym, iż ma się dobrze poukładane w głowie to jest ok. A nie jak w przypadku Dody wszędzie bobek na bobku i jeszcze więcej much od których śmierdzi bardziej niż od owego łajana. Pffff.... :OO A panie posłanki najpierw niech spojrzą w swoich domach w lustro i pomyślą czy to aby może z nimi coś jest nie halo zamiast zazdrościć ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX