Sexy siatkarka w Playboyu

Anna Barańska to złotko wśród sportsmenek.
Siatkarka w Playboyu Anna Barańska jest sexy sportsmenką W najnowszym numerze magazynu dla panów pojawiła się sesja zdjęciowa z polską siatkarką Anną Barańską. "Playboy" umiejętnie odkrył największe walory gwiazdy. W najnowszym numerze magazynu dla panów pojawiła się sesja zdjęciowa z polską siatkarką Anną Barańską. "Playboy" i tym razem umiejętnie odkrył największe walory gwiazdy numeru. Wszystko za sprawą pięknych zdjęć, które wykonała Agnes Kubicka. - Propozycja "Playboy'a" zaskoczyła mnie. Początkowo miałam mieszane uczucia. W rezultacie sesja okazała się ekscytującą przygodą - powiedziała Anna Barańska.

W najnowszym numerze magazynu dla panów pojawiła się sesja zdjęciowa z polską siatkarką Anną Barańską. "Playboy" i tym razem umiejętnie odkrył największe walory gwiazdy numeru. Wszystko za sprawą pięknych zdjęć, które wykonała Agnes Kubicka.

Propozycja PLAYBOY'a zaskoczyła mnie. Początkowo miałam mieszane uczucia. W rezultacie sesja okazała się ekscytującą przygodą - powiedziała Anna Barańska.

 

 

Więcej zdjęć Ani Barańskiej w "Playboyu".

 

Więcej o: