Gwiazdy "You Can Dance" w "Tancerzach"

Gabryś Piotrowski negocjuje kontrakt, a Ania Bosak już dostała rolę w serialu. Kogo jeszcze zobaczymy w nowych odcinkach "Tancerzy"?
Zatańczą od września Gwiazdy "You Can Dance" w "Tancerzach" Gabryś Piotrowski negocjuje kontrakt, a Ania Bosak już dostała rolę w serialu "Tancerze". Zobaczymy w nim też Natalię Lesz, Leszka Stanka i Annę Matysiak. Gabryś Piotrowski negocjuje kontrakt, a Ania Bosak już dostała rolę w serialu. Kogo jeszcze zobaczymy w nowych odcinkach "Tancerzy"? Fani "Tancerzy" mogą być spokojni. Ich ulubiony serial już we wrześniu wraca na antenę. Zdjęcia do nowych odcinków ruszą w marcu. Jak widać, pomogły maile z prośbami o kontynuację serialu, którymi widzowie zasypywali produkcję. Wiadomo już, że rolę w serialu dostała Anna Bosak, która ma zagrać siostrę bohaterki granej przez Magdalenę Walach. Kontrakt negocjuje też Gabryś Piotrowski, który podobno świetnie wypadł na castingu i dano mu do wyboru dwie role! O swoją przyszłość w serialu spokojni mogą być Natalia Lesz, Leszek Stanek i Anna Matysiak, którzy według badań budzą największą sympatię widzów.

Fani "Tancerzy" mogą być spokojni. Ich ulubiony serial już we wrześniu wraca na antenę. Zdjęcia do nowych odcinków ruszą w marcu. Jak widać, pomogły maile z prośbami o kontynuację serialu, którymi widzowie zasypywali produkcję.

 

Wiadomo już, że rolę w serialu dostała Anna Bosak, która ma zagrać siostrę bohaterki granej przez Magdalenę Walach.

 

Kontrakt negocjuje też Gabryś Piotrowski, który podobno świetnie wypadł na castingu i dano mu do wyboru dwie role!

 

O swoją przyszłość w serialu bezpieczni mogą być Natalia Lesz, Leszek Stanek i Anna Matysiak, którzy według badań budzą największą sympatię widzów.

 

Jak wam się podoba ten skład?