Nowicki o Mroczkach: Triumfy święcą głupota i brak talentu

Aktor pastwi się nad bliźniakami przy każdej okazji. "W Polsce gwiazdy to są na niebie, a nie ci tańczący na lodzie".

Konflikt Jana Nowickiego z braćmi Mroczek odżywa. Aktor zaatakował bliźniaków podczas rozmowy na czacie w portalu Onet.pl. Dostało się też Joli Rutowicz. Generalnie winni są ludzie odpowiedzialni za tworzenie takich postaci i ich promowanie.

W przypadku seriali w ogóle nie można mówić o aktorstwie. Każdy może być aktorem serialowym... A Mroczki? Co mnie Mroczki obchodzą? Takich Mroczków to jest 100. Triumfy święci głupota i brak talentu. Nie rezultat, a brak rezultatu święci triumfy. Jaka Jola Rutowicz to aktorka? To jest zjawisko. Ja się cieszę, że ją poznałem, bo nie wiedziałbym, że takie coś istnieje. Wczoraj w taksówce wziąłem gazetę do ręki i okazało się że ona jest symbolem seksu... Jak to? Jak można z nią baraszkować? To można się nadziać na jakiś paznokieć czy coś.

Kwintesencją wypowiedzi Nowickiego i stanu polskiego show-biznesu jest podsumowanie:

W Polsce gwiazdy to są na niebie, a nie ci tańczący na lodzie.

Janus

Więcej o:
Komentarze (70)
Nowicki o Mroczkach: Triumfy święcą głupota i brak talentu
Zaloguj się
 • enke

  Oceniono 44 razy 32

  Zgadzam się całkowicie z Panem Janem , najgorsze jest to że takich aktorów lansuje się w publicznej telewizji za nasze jakby nie patrzeć pieniądze . Tak się zastanawiam kto to ogląda , bo wedle sondaży spora grupa widzów . Trudno mi w to uwierzyć !

 • jacksonka58

  Oceniono 41 razy 29

  Mroczki to jedno wielkie beztalencie, a o Rutowicz już nie wspomnę!

 • figaro

  Oceniono 48 razy 28

  ma 100 % racje !!!!!!!!!! , stary szyderca ale go lubie

 • carlos

  Oceniono 39 razy 25

  ma racje ! mroczki to patologia !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • gosia2000

  Oceniono 33 razy 25

  Pan Nowicki ma racje, mocno powiedziane ale jak najbardziej prawdziwe, kiedys artysta to byl czlowiek tworczy a obecnie w TV kroluja businessmani...im lepsza maja glowe do interesow tym wieksza kasiorke zarabiaja to nie sa ludzie ktorzy poszli by grac za marne grosze w teatrze czy odmowili reklamowania proszku do prania. nazywac ich artystami to pomylka

 • ben_oni

  Oceniono 37 razy 23

  grzesioo: zasadniczo miałbyś rację gdyby nie fakt, że w Polsce co roku kończy szkoły aktorskie spora grupa dobrze wykształconych aktorów a w serialach i tak królują amatorzy z castingu. Różne Mroczki i Cichopki. Jasne że na co dzień jemu ziemniaki a nie kawior. Tylko że Mroczki są jak gnijące kartofle pastewne przy ziemniakach konsumpcyjnych, czyli aktorach po szkołach teatralnych.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 24 razy 22

  róznica między panem nowickim a mroczkami jest następująca: on występował w setkach filmów i grał w teatrze. za każdym razem potrafił się wcielić w jakąś postać. potrafił kogoś zagrać. i to jest istota aktorstwa. a mroczkowie? zawsze grają siebie samych i są sobą. nikogo nie kreują. po prostu klepią teksty i są sobą. mie zrobią kariery, nie zagrają w teatrze nie potrafią sie przekonująco wcielić w złodzieja, policjanta, malarza, księgowego, narkomana... ludzie ich lubia, bo sa naturalni i bezpretensjonalni, bo sa chłopakami z sąsiedztwa. i na zawsze pozostaną aktorami tej jednej roli.

 • ladyzgaga

  Oceniono 43 razy 21

  Ktoś w końcu powiedział prawdę. Gratulujemy !!!

 • lieft

  Oceniono 31 razy 21

  popieram, mroczkowie itp to wytwór skretyniałej polski, a rutowicz, to ani dziwka, ani kobieta, ani nie wiadomo co, może ufo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX