Urbański zostanie ojcem

Skrzynecka od ponad roku stara o dziecko, a Urbański już pod koniec wakacji zostanie ojcem.

Życie bywa przewrotnie. Podczas gdy na pierwszej stronie "Party" Kasia Skrzynecka ogłasza, że jej kolejna próba zajścia w ciążę nie powiodła się, "Twoje Imperium" informuje o błogosławionym stanie Katarzyny Gawrońskiej, partnerki Zbigniewa Urbańskiego.

 

Dziecko Urbańskiego przyjdzie na świat już w sierpniu. Były mąż Skrzyneckiej od dawna marzył o potomku. Ciekawe kiedy usłyszymy o ślubie pary? Miłośniczka pasztetów z pewnością wkrótce skomentuje sprawy prywatne swojego byłego męża...

 

Szaza

Więcej o:
Komentarze (15)
Urbański zostanie ojcem
Zaloguj się
 • moravia

  Oceniono 28 razy 28

  Nie wiadomo, czy Skrzynecka skomentuje sprawy eksa czy nie, natomiast wy nie powinniście sobie wycierać gęby jej nieszczęściem. Nawet faceci siedzą cicho jak kobieta poroni ciążę, choć mogą sie tylko domyślać, co czuła, a tu tekst podpisała kobieta? Wstyd! ;/

 • sansa

  Oceniono 29 razy 27

  Pismaki z Plotka to banda hipokrytów. Z jednej strony trzymają kciuki za ciążę Skrzyneckiej, a z drugiej sączą jad pod jej adresem, umieszczając jej nazwisko w kontekście płodnego eks-męża. Ścierwojady.

 • karakuliambro

  Oceniono 20 razy 20

  Nie przepadam za Skrzynecką, ale "miłośniczka pasztetów"??? A cóż to za chamyło z tej/tego Szazy??? I to w kontekście takiej traumy???

 • marlenkosia

  Oceniono 15 razy 13

  dlaczego nie napiszą o nim bez wtrącania do tematu Skrzyneckiej ...były mąż Skrzyneckiej...co to wogóle za postać ?poprostu jakiś tam Urbański zrobił dzieciaka Gawrońskiej po ch...a jeszcze do tego Skrzynecką mieszją jak by kobieta miała mało problemów i przykrości w życiu utrata dziecka to jest sprawa bardzo bolesna a gazety robią z tego temat a nawet hicior dnia...DNO!

 • bezstronna

  Oceniono 10 razy 8

  Ten Zbysio,to zwykły palant i karierowicz z parciem na szkło,NA MAXA!!!!!!!!!!Oblech!!!!!!!!!!!

 • lalunia11

  Oceniono 9 razy 7

  Palant,zostawił Kasię,bo nie mogła mu dać potomka,a gdzie miłość nasuwa się pytanie?Dzięki Skrzyneckiej ma robotę w Tv,ponieważ wprowadziła go na tzw. salony ;Ale karierowicz, to karierowicz,gwiazdą nigdy nie pozostanie!

 • dagmara

  Oceniono 11 razy 5

  Urbański to zwykły dupek,żigolak, który promuje się wciąż w temacie- Kasia Skrzynecka.Bez niej byłby szarym, starzejącym się lowelasem gdzieś w Poznaniu lub Wrocławiu... a tak to bryluje po mediach z czajnikiem w tle.

 • pastek

  Oceniono 5 razy 5

  cos sie jej ta grzywka przesunela

 • dorii

  Oceniono 5 razy 3

  Redakcja Plotka przegina....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX