Doda o Górniak: Nie chcę jej zgnoić przy wszystkich

Nie chce, bo Edzia się rozwodzi. Doda ma gest.

Nie wiadomo, czy Edyta Górniak wystąpi w nowym show Polsatu. Co chwila pojawiają się sprzeczne informacje.

 

W zeszłym tygodniu podano, że Górniak zrezygnowała na 100% z udziału w "Tylko Nas Dwoje". Dzisiejszy "Super Express" podał, że będzie jurorką, ale za dużą sumę pieniędzy. Winna zamieszania jest Doda, która ma zasiąść w fotelu jurora programu.

 

Doda zdradza, że Edzia wiedziała od początku o jej udziale, zgodziła się, a teraz zachowuje się niepoważnie:

Jak się mówi A to trzeba powiedzieć B. Słabe to jest, że nie przyszła, ale może tak się stanie, że będzie w programie. i to akurat uważam za objaw dojrzałości. Kompletnie niedojrzałe byłoby, gdyby wycofała się z tego programu tylko i wyłącznie z powodu animozji jakie wynikały z zaczepiania mnie. Ja się nie nakręcam i się nie trzęsę "kiedy przyjdzie Edzia", żebym mogła ją zgnoić przy wszystkich. Tym bardziej, że ma trudną sytuację. Ja sama przechodziłam rozwód i wiem, że nie jest to fajne - Mówi Doda dla Wideoportal.pl

Mrock

Więcej o:
Komentarze (96)
Doda o Górniak: Nie chcę jej zgnoić przy wszystkich
Zaloguj się
 • maciek90

  Oceniono 61 razy 45

  nie ma tam wśród tych pseudo celebrytów kogoś kto by ukrócił rabczewska?? Przecież chamstwo tej wieśniary nie ma granic.

 • gumowe_ucho

  Oceniono 34 razy 28

  natomiast wspólny występ z Lady Gagą może pondobno nie dojść do skutku, gdyś Lady nie opanowała jeszcze w wystarczającym stopmiu języka polskiego ... ma ponoć szczególny problem z wymową słowa "zaj.biście", na którym miałby się opierać kontakt z Queen ....

 • plujka

  Oceniono 53 razy 27

  Obie bym zamknął w jednej, żelaznej klatce i obwoził z występami po jarmarkach po Polsce. W drugiej klatce Nergala, którego dopuszczałbym publicznie raz do jednej, raz do drugiej. Jaka byłaby fenomenalna frekwencja!

 • seznam

  Oceniono 39 razy 25

  ...powiedziała dyskretna gnojara

 • justttynka

  Oceniono 79 razy 25

  a dody juz sie zgnoic nie da....sama sie zgnoila na amen!!!!!!!!!bezczelna chamska szm.....!

 • hrabia_molasar

  Oceniono 117 razy 25

  Edyta Górniak sie boi bo przy pięknie i intelekcie Dody jeszcze bardziej rzucałaby sie w oczy widzom jej ociężałość umysłowa,rozchwianie emocjonalne oraz starość .
  Przy Diamencie tak szlachetnym i czystym jak Doda wszystko blednie.
  Tego sie boi Edzia i żadne pieniądze nie przemogą tego panicznego strachu i poczucia które trapi Edytę że na tle Dody bedzie wyglądała jak pazłotko na tle prawdziwego szczerego złota.

 • benita_m

  Oceniono 37 razy 25

  to znaczy, ze nie bedzie prawdziwej walki w wielkiej wannie z rozowym kisielem ???

 • wicur

  Oceniono 41 razy 25

  Odnosze wrazenie, ze obydwie panie zamiast zajac sie tworczoscia artystyczna probuja brylowac na pseudo-artystycznych salonach i pyskowac w tabloidach.

 • hanna69

  Oceniono 40 razy 24

  "Zgnoić przy wszystkich" - raczej nie powinna inteligentna osoba tak mówić publicznie o innym człowieku. Z tego, co wiem, to się Górniak nie naśmiewała z Dody, tylko skrytykowała jej piosenkę, że jest "durna". To nie jest "zaczepianie". Mówiła nie o Dodzie, ale jej twórczości. Nic w tym złego ani nagannego nie było.Strasznie ta królowa drażliwa jest na swoim punkcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX