Natasza zostanie BABCIĄ?!

Córka Janusza planuje dziecko.

32-letnia babcia? To nie żart. Już niedługo może nią zostać Natasza Urbańska. Córka Janusza Józefowicza planuje dziecko - donosi pismo "Świat & ludzie". Kamila ma 26 lat i mieszka w Brazylii. To właśnie u niej rodzina Józefowiczów spędziła trzy ostatnie tygodnie minionego roku.

 

Natasza i Kamila wreszcie znalazły wspólny język. Podobno przyczyniła się do tego mała Kalinka.

Kamila chętnie zajmowała się przyrodnią siostrą, ze swoim chłopakiem zabierali Kalinkę na spacery. Być może Kama wkrótce sama zostanie mamą - powiedział "Świat i ludzie" przyjaciel rodziny.

Natasza Urbańska babcią (nawet jeśli tylko przyszywaną) - naprawdę nie potrafimy sobie tego wyobrazić!

Więcej o:
Komentarze (16)
Natasza zostanie BABCIĄ?!
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 13 razy 7

  w sumie mozna napisać, że "Józefowicz będzie dziadkiem". no ale po co? Lepiej napisać "Urbańska będzie babcią". A że to nie prawda, to przecież nie ma to znaczenia. Czekam, az buraczana redakcja plotka napisze: "Żona Łapickiego zostanie prababcią".

 • wredna_baba

  Oceniono 10 razy 6

  Wielka heca, wystarczy że i matka i jej córka urodzą mając po 16 lat i 32-letnia prawdziwa babcia gotowa. A przykładem tego jest jedna z aktorek W11 - Anna Palka, wcale nie brzydsza od Nataszy.

 • sabi

  Oceniono 15 razy 5

  plotku wpie...sz się w rodzinne sprawy i mieszasz!

 • jadzka

  Oceniono 8 razy 4

  jak to babcią??przecież to nie jest jej córka

 • malutka1990

  Oceniono 10 razy 4

  Nie będzie babcią, bo ta córka to tylko i wyłącznie rodzina Józefowicza, a nie Nataszy... więc żadna z niej babcia nie będzie, dopiero jak jej prawdziwe dziecko urodzi...pfff ale bzdury że ona zostanie babcią, aż mi sie śmiac chce ! :)

 • sashterka

  Oceniono 11 razy 3

  Ja nie chciałabym mieć takiej "babci" :))

 • sarina77

  Oceniono 7 razy 3

  Urbańska tylko 6 lat starsza od ''córki'' . To się porobiło ;D

 • betti

  Oceniono 15 razy 3

  Osły z Plotka, poczytacie definicję słowa " babcia". Natasza zostanie babcią tylko i wyłącznie wtedy jak jej WŁASNA córeczka(bądź inne dziecko)urodzi dziecko. Żeby zostać babcią trzeba mieć trochę starsze dziecko niż mała Kalinka:) a na to jeszcze Natasza sobie długo poczeka. W międzyczasie może tylko i wyłącznie zostać żoną dziadka....choć może już została, zależy jak na to spojrzeć:)

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 12 razy 2

  Dla kariery związała się ze starcem to teraz ma.. Jestem tolerancyjna, ale moim zdaniem nie warto marnować młodości przy dużo starszym mężczyźnie, nawet jeśli zapewni on dobrobyt czy karierę.. To trochę niemoralne jak dla mnie, bo nie wierzę, że ona jest z nim z miłości. Tym bardziej, że dla własnej korzysci rozbiła rodzinę. Nigdy nie będę miała szacunku dla kogoś takiego!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX