Nergal rozbił samochód Dody!

Królowa musiała się wkurzyć.
Nergal rozbił auto Dody! Królowa musiała się wkurzyć. Efakt.pl: Nergal rozbił ekskluzywne audi Q7 należące do Dody. Auto jest warte ok. 300 tys. zł. Adam wjechał w fiata cinquecento, rozbijając przy tym maskę audi. Nergal rozbił ekskluzywne audi Q7 należące do Dody - informuje efakt.pl. Auto jest warte około 300 tys. zł. Adam wjechał w fiata cinquecento, rozbijając przy tym maskę audi. Rannych na szczęście nie było. Nergal całą winę wziął na siebie. Doda mogła być wkurzona. Jak informuje efakt.pl straciła zniżki z ubezpieczenia, a jej auto trafiło do naprawy.

Nergalrozbił ekskluzywne audi Q7 należące do Dody - informuje efakt.pl. Auto jest warte około 300 tys. zł.

 

Adam wjechał w fiata cinquecento rozbijając przy tym maskę audi. Rannych na szczęście nie było.Nergalcałą winę wziął na siebie.

 

Doda mogła być wkurzona. Jak informuje efakt.pl straciła zniżki z ubezpieczenia, a jej auto trafiło do naprawy.

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Nergal rozbił samochód Dody!
Zaloguj się
 • krzynia.c

  Oceniono 34 razy 32

  Nie był napity,nie uciekał,stłuczka jak stłuczka,też mi wielka wiadomość.

 • jackyll

  Oceniono 27 razy 25

  Diabeł go podkusił, by bez wiedzy swej różowej bogini wziąć jej rydwan i poszaleć po drogach. Teraz w domu bedzie miał piekło, bo za grzechy swe odpokutować będzie zmuszon! Czarna msza juz sie rozpoczęła...eeee...znaczy rózowa...BUHAHAHAHA! ;))))

 • wicur

  Oceniono 26 razy 24

  Teraz wlasciciel tego fiata bedzie mogl sie chwalic: puknal mnie Nergal...tak, tak...ten od Dody.

 • rupi

  Oceniono 20 razy 18

  Jakie zniżki? Przecież ta kobieta ledwie chwilę temu zrobiła prawo jazdy (co zresztą relacjonowały wszystkie plotkarskie serwisy i gazety), tacy kierowcy są obciążeni wyższym ryzykiem i płacą wyższe stawki. Prawdziwe zniżki to się u ubezpieczyciela dostaje za kilka lat bezwypadkowej jazdy.

 • cosma

  Oceniono 25 razy 15

  blachara - sama wyklepie !

 • reki334

  Oceniono 24 razy 14

  Nergal jest niewinny, trudno by czyste zło pędzące wielkim czarnym karawanem za 300 000 PLN zwracało uwagę na jakiegoś maleńkiego Kowalskiego w kapeluszu w cinkusiu za 2000 PLN, on nawet nie był godzien jeździć po tej samej drodze co Nergal

 • beskrytycznie

  Oceniono 21 razy 13

  nius dnia - oby takich więcej - żenada i dno - www.plotek.pl

 • plot

  Oceniono 19 razy 11

  h...j z nimi ale auta szkoda

 • cholera

  Oceniono 17 razy 11

  Kazdemu sie zdarzaja wypadki - tyle ze nie wszyscy w wiadomosciach mowia, ze potencjalny Kowalski bedzie wkurzony, bo to .. bo tamto. Bywa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX