Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 19.02.2010

Notowanie 35: Wzrostów - 5; Spadków - 8; Bez zmian - 1; Nowości - 4; Powrotów -2.

 

Oto kolejne trzydzieste piąte notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. W tym tygodniu mamy 4 nowości, z czego jedna na 1. miejscu!

 

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

 

Justin Bieber znowu króluje, tym razem z utworem "Baby". Pierwszy tydzień na Liście i od razu miejsce pierwsze! Czy może być jeszcze lepiej?

 

Ewa Frana też sobie dobrze radzi na naszej Liście. Udało jej się wejść do notowania z piosenką "La La Laj" na miejsce 5. To bardzo blisko Top 3, więc fani do dzieła, głosujcie!

 

Ppiosenka z filmu "Avatar" - "I See You" w wykonaniu Leony Lewis także dostała się na listę. Czy ma szansę wybić się wyżej niż obecna 7. pozycja?

 

 

Black Eyed Peas nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich nowy kawałek to "Imma Be". Czy to będzie kolejny hit? Na razie jest w propozycjach do Listy.

 

Wśród propozycji do Listy jest także piosenka Taylor Swift "Today Was a Fairy Tale" Kawałek pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Walentynki". Jesli lubicie romantyczne kawałki, głosujcie!

 

 

Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz mieć wpływ na wyniki kolejnego notowania listy? - GŁOSUJ TUTAJ !

Więcej o: