Była Sikorskiego jest gwiazdą nowego filmu Polańskiego!

Spotykali się przez 4 lata. On zajął się polityką, a ona pojechała do Hollywood.
Była Sikorskiego gwiazdą Spotykali się przez 4 lata. On zajął się polityką, a ona pojechała do Hollywood. Oliwia Williams, gwiazda najnowszego filmy Romana Polańskiego "Autor widmo", przez 4 lata spotykała się z ministrem spraw zagranicznych Radkiem Sikorskim. W piątek do polskich kin wszedł najnowszy film Romana Polańskiego "Autor widmo". Obok Ewana McGregora i Pierce'a Brosnana główną rolę żeńską gra w nim Olivia Williams. Plotek ustalił, że ta brytyjska aktorka przez 4 lata była dziewczyną polskiego ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego! - Z Olivią byliśmy cztery lata. Potem ona zrobiła karierę w Hollywood. Grała u boku Costnera, Bruce'a Willisa i Micka Jaggera. Jest świetną aktorką. U nas chyba najbardziej zauważona w "Szóstym zmyśle" - powiedział Sikorski w wywiadzie udzielonym "Playboyowi" w 2007 roku. W swojej książce "Strefa zdekomunizowana" Sikorski wspomniał też, że Olivia była jego pierwszą miłością. Williams wcieliła się w filmie Polańskiego w rolę Ruth, żony premiera granego przez Pierce'a Brosnana. - Ta rola to czysta przyjemność. Moim zadaniem było skutecznie zwieść publiczność. Podobną funkcję pełniłam w "Szóstym zmyśle". To jedna z radości, jakie niesie aktorstwo - powiedziała o swojej roli Williams w jednym z wywiadów. Ciekawe czy Sikorski zabierze na "Autora widmo" swoją żonę?

Dzisiaj do polskich kin wszedł najnowszy film Romana Polańskiego"Autor widmo". W filmie obok Ewana McGregora i Pierce'a Brosnana główną rolę żeńską gra Olivia Williams. Plotek ustalił, że ta brytyjska aktorka przez 4 lata była dziewczyną polskiego ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego!

Z Olivią byliśmy cztery lata. Potem ona zrobiła karierę w Hollywood. Grała u boku Costnera, Bruce'a Willisa i Micka Jaggera. Jest świetną aktorką. U nas chyba najbardziej zauważona w "Szóstym zmyśle" - powiedział Sikorski w wywiadzie dla "Playboya" w 2007 roku.

W swojej książce "Strefa zdekomunizowana" Sikorski wspomniał też, że Olivia była jego pierwszą miłością.


Williams wcieliła się w filmie Polańskiego w rolę Ruth, żony premiera granego przez Pierce'a Brosnana.

Ta rola to czysta przyjemność. Moim zadaniem było skutecznie zwieść publiczność. Podobną funkcję pełniłam w "Szóstym zmyśle". To jedna z radości, jakie niesie aktorstwo - powiedziała o swojej roli  Williams w jednym z wywiadów.

Ciekawe czy Sikorski zabierze na "Autora widmo" swoją żonę?

Na zdjęciu Anne Applebaum, żona Radka Sikorskiego.

 

Zdjęcia z premiery "Autora Widmo".

 

Olivia Williams

 

Janus