Szok! Janson zostawił Kuszyńską! Ma nową wokalistkę

Sparaliżowana Monika poszła w odstawkę?

 

Se.pl informuje o nieciekawej sytuacji, jaka ma miejsce w zespole Varius Manx. Otóż Monika Kuszyńska, która do niedawna była wokalistką zespołu została zastąpiona przez inną piosenkarkę! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Monika jest sparaliżowana po wypadku jaki przydarzył się grupie jadącej na koncert. Robert Janson - lider Varius Manx od wypadku zaznaczał, że nie zostawi Moniki.

 

Przeczytaj koniecznie: Robert Janson skazany! Za wypadek z Kuszyńską.

 

Nawet jeżeli intencje Jansona były dobre, a zmiana wokalistki była nieunikniona, to nie zmienia to faktu, że Kuszyńska jeździ na wózku a panowie z zespołu grają dalej.

Więcej o:
Komentarze (23)
Szok! Janson zostawił Kuszyńską! Ma nową wokalistkę
Zaloguj się
 • daniellap

  Oceniono 32 razy 32

  A skąd w ogóle wiecie, że ONA chce dalej śpiewać w tym zespole? Fakt jest jedynie taki, że będzie nowa wokalistka. Ale to są zbyt daleko idące wnioski, że to on ją zostawił. Skąd wiecie jaki maja układ? Przestańcie żerować na tej tragedii.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 42 razy 26

  nie rozumiem - to janson ma być jej zakładnikiem do konca zycia? sprawy między nimi uregulował sąd. a janson pewnie spłacił lub spłaci wszystkie zobowiązania. facet chce grać i zarabiac forsę. w dzisiejszym świecie, nie zarobiłby ani złotówki z niepełnosprawną wokalistką. ja jej naprawdę współczuje, ale nie róbmy z jansona potwora tylko dlatego, ze chce dalej pracowac.

 • kiciar

  Oceniono 27 razy 25

  no bez przesady, to Janson nie ma grać do końca życia bo Monika nie może być wokalistką.Mówiąc że nigdy jej nie zostawi miał na pewno na myśli to , że zawsze będzie ją otaczał opieką, anie że nie zagra dopóki ona nie stanie na własnych nogach. Żal mi jej , ale jak zawsze życie toczy się dalej.

 • tresor

  Oceniono 27 razy 25

  Dla mnie jest logiczne że dla niepełnosprawnej wokalistki wielkim obciążeniem są trasy koncertowe, jeśli będą stac w miejscu to nie będą zarabiac a co za tym idzie nie pomogą Monice, więc wznowienie działaności to najlepsze co mogą dla niej zrobic. Życzę powodzenia!

 • bezkrytycznie

  Oceniono 47 razy 23

  mają przestać grać? a może i przestać jeść? codziennie są wypadki, a sprawy między sprawcami i poszkodowanymi regulują sądy. współczuje bardzo pani Monice Kuszyńskiej, ale nie rozumiem, czego sie czepiacie Jansona??

 • ben_oni

  Oceniono 29 razy 21

  Przepraszam najmocniej, a co miał Janson zrobić?? Przekwalifikować się na pielęgniarza?? Kuszyńska nie śpiewa, Varius Manx to zespół muzyczny a nie gabinet rehabilitacyjny. Wokalistka im potrzebna to ją sobie znajdują.

 • znowu_ja

  Oceniono 24 razy 20

  A skąd wiadomo, ze decyzja nie zapadła w poorzumieniu z Moniką Kuszyńską? Bo SE tak napisał?

 • vanessaaa

  Oceniono 22 razy 18

  janson już zapłacił za swoją głupotę i krzywdę kuszyńskiej. napewno ma jej zgodę na dalszy rozwój zespołu.

 • kochajna

  Oceniono 19 razy 17

  A co miał robić? Opanujcie się ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX