Steczkowska zagra... 10 zł. Od osoby

"Super Express" twierdzi, że jest... TANIA! Brzmi dwuznacznie.

Oj, biedna ta Jusia. Nie tak dawno wydała nową płytę. Tuż przed Walentynkami wyszedł nawet kolejny singiel promujący ją. Jednak jak twierdzi "Super Express", Justyna nie może zarobić zbyt wiele.

 

Lada dzień zagra koncert w Och-Teatrze, który prowadzi Krystyna Janda wraz z córką Marią Seweryn. Bilety na to wydarzenie są dostępne w wyjątkowo niskiej cenie - 20 i 10 zł. "Super Express" nazywa Justynę TANIĄ!

 

Biorąc pod uwagę, że w teatrze jest tylko 450 miejsc, to łatwo policzyć, że koncert Steczkowskiej przyniesie ok. 9 tys. zł zysku. Ona sama dostanie zaledwie 3-4 tys. zł.

 

Pocieszające jest to, że bilety sprzedają się bardzo dobrze.

 

Jak my to widzimy? Z tego co wiemy, założeniem Jandy i Seweryn było przyciągnięcie do teatru ludzi młodych, którzy często nie mają pieniędzy na życie, co dopiero na kulturę i koncerty. Cena biletu może być więc dostosowana do ich portfela. Jesteśmy pewni, że Justyna zazwyczaj bierze za koncert znacznie więcej pieniędzy, a tym razem zwyczajnie zrobiła wyjątek. W końcu może zależeć jej na pozyskaniu młodszej publiki.

 

A może gwiazda ma już tyle kasy na koncie, że może pozwolić sobie za granie prawie za darmo?

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Steczkowska zagra... 10 zł. Od osoby
Zaloguj się
 • skyn

  Oceniono 18 razy 8

  dziennikarzyny z SE muszą biegać jak psy z aparatami cały miesiąc, żeby te "marne" 3 tysiące zarobić

 • zoelle

  Oceniono 12 razy 6

  super ekspress przegrał ze steczkowską proces na wielką kasę, którą justyna wpłaciła na fundację anny dymnej, więc szczeka i szczeka. teraz będzie obrzucać epitetami, z resztą te szmatławe dziennikarzyny postępują tak z każdym kto ośmielił sie zawalczyć o własną godność. a jeśli chodzi o koncerty steczkowskiej - warto zapłacić nawet sporą kwotę, bo - jeśli może się nie podobać jej medialny wizerunek - to trzeba przyznać, że na koncertach jest rewelacyjna.

 • rzetelnosc

  Oceniono 9 razy 5

  pomijając subiektywne odczucia do Justyny Steczkowskiej chciałbym napisać coś o rzetelności dziennikarskiej.
  Za 20 i 10 zł są wejściówki(dla nie wtajemniczonych schody albo miejsca, gdzie nie pojawili się widzowie z normalnymi biletami). Bilety -już w całości wyprzedane kosztują zazwyczaj 2 lub 3 razy tyle co cena wejściówki. Więc poziom i rzetelność dziennikarzy wydaje się być proporcjonalna do poziomu rzemiosla pracownikow SE i powtarzających te bzdury Potków i innych...

 • predent

  Oceniono 4 razy 4

  Już pędzę na Steczkowską. Ale chyba większą widownię zorganizowałbym jej w moim rodzinnym Pacanowie a nie u tej snobistycznej Jandy!

 • kaczooshka

  Oceniono 10 razy 4

  A wystarczyło zajrzeć na stronę teatru. Ceny biletów są od 65 do 85 złotych w zależności od miejsca...

 • subiektywna_

  Oceniono 22 razy 4

  Nie lubię jej, nawet gdyby jej koncert był za darmo i tak bym na niego nie poszła, bardzo mi z tego powodu przykro.

 • ladyzgaga

  Oceniono 16 razy 2

  ale wstyd:D Jusiu!

 • rzetelnosc

  Oceniono 5 razy 1

  bilety w tych cenach jakie podala kaczooshka sprzedały się w całości...więc realnie byli zdeterminowani gotowi tyle zapłacić...zostały WEJŚCIÓWKI. za 20 zł. wejściowka to nie bilet. nie kupujesz miejsca siedzącygo ale prawo do wejścia na salę. I bardzo ciekawa teza. Nie liczy sie cena biletu podana na stronie teatru. Przyjdę i powiem, że chociaż na waszej stronie cena biletu to 80 zł ale jako zdeterminowany gotowy jestem wyłożyć najwyżej 20 zł...dobre co?

 • little_susie

  Oceniono 7 razy 1

  Przynajmniej na jej koncercie będzie pełna sala xd A to rzadko się chyba zdarzało ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX