Hollywood plotkuje o Ramonie Rey

Amerykański serwis ironizuje na temat Akona. Dla naszej Ramony są na szczęście mili.
W Hollywood o Ramonie Rey Amerykański serwis ironizuje na temat Akona. Dla Ramony są na szczęście mili. Serwis thehollywoodgossip.com bardzo ironicznie pisze o Akonie. Co do Ramony pozostają neutralni - pewnie dlatego, że jeszcze jej nie znają. O tym, że Akon jest oczarowany polską wokalistką Ramoną Rey w ubiegłym tygodniu napisał brytyjski serwis showbizspy.com. Para miała ponoć spędzić razem walentynki. Informacje te natychmiast podchwyciły polskie portale. O Ramonie pisano nawet we Francji. W tym tygodniu informacje o romansie Polki ze znanym muzykiem dotarły aż do Hollywood. Serwis thehollywoodgossip.com bardzo ironicznie pisze o Akonie. Co do Ramony pozostają neutralni - pewnie dlatego, że jeszcze jej nie znają. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo się to zmieni. W sondażu Plotka "Doda kontra Ramona Rey - która zrobi światową karierę?" ciemnowłosa wokalistka zdobyła aż 70 procent głosów. Ramona nie chce komentować doniesień o relacji z Akonem. Od jej menedżera usłyszeliśmy jedynie, że skupia się właśnie na przygotowaniach do pierwszych koncertów w Europie. Czy Ramona i Akon rzeczywiście spędzili razem walentynki? O tym wiedzą chyba tylko oni sami.

O tym, że Akonjest oczarowany polską wokalistkąRamoną Rey w ubiegłym tygodniu napisał brytyjski serwisshowbizspy.com. Para miała ponoć spędzić razem Walentynki. Informacje te natychmiast podchwyciły polskie portale. O Ramonie pisano nawet we Francji.

 

W tym tygodniu informacje o romansie Polki ze znanym muzykiem dotarły aż do Hollywood. Serwis thehollywoodgossip.com bardzo ironicznie pisze o Akonie. Co doRamony pozostają neutralni - pewnie dlatego, że jeszcze jej nie znają. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo się to zmieni - w sondażu Plotka "Doda kontra Ramona Rey - która zrobi światową karierę?" ciemnowłosa wokalistka zdobyła aż 70% głosów.

 

Ramonanie chce komentować doniesień o relacji z Akonem. Od jej menedżera usłyszeliśmy jedynie, że skupia się właśnie na przygotowaniach do pierwszych koncertów w Europie.

 

Czy Ramona i Akon spędzili razem Walentynki? O tym wiedzą chyba tylko oni sami.

 

 

Ramona i Akon na planie klipu "Oh Africa":