Hollywood plotkuje o Ramonie Rey

Amerykański serwis ironizuje na temat Akona. Dla naszej Ramony są na szczęście mili.
W Hollywood o Ramonie Rey Amerykański serwis ironizuje na temat Akona. Dla Ramony są na szczęście mili. Serwis thehollywoodgossip.com bardzo ironicznie pisze o Akonie. Co do Ramony pozostają neutralni - pewnie dlatego, że jeszcze jej nie znają. O tym, że Akon jest oczarowany polską wokalistką Ramoną Rey w ubiegłym tygodniu napisał brytyjski serwis showbizspy.com. Para miała ponoć spędzić razem walentynki. Informacje te natychmiast podchwyciły polskie portale. O Ramonie pisano nawet we Francji. W tym tygodniu informacje o romansie Polki ze znanym muzykiem dotarły aż do Hollywood. Serwis thehollywoodgossip.com bardzo ironicznie pisze o Akonie. Co do Ramony pozostają neutralni - pewnie dlatego, że jeszcze jej nie znają. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo się to zmieni. W sondażu Plotka "Doda kontra Ramona Rey - która zrobi światową karierę?" ciemnowłosa wokalistka zdobyła aż 70 procent głosów. Ramona nie chce komentować doniesień o relacji z Akonem. Od jej menedżera usłyszeliśmy jedynie, że skupia się właśnie na przygotowaniach do pierwszych koncertów w Europie. Czy Ramona i Akon rzeczywiście spędzili razem walentynki? O tym wiedzą chyba tylko oni sami.

O tym, że Akonjest oczarowany polską wokalistkąRamoną Rey w ubiegłym tygodniu napisał brytyjski serwisshowbizspy.com. Para miała ponoć spędzić razem Walentynki. Informacje te natychmiast podchwyciły polskie portale. O Ramonie pisano nawet we Francji.

 

W tym tygodniu informacje o romansie Polki ze znanym muzykiem dotarły aż do Hollywood. Serwis thehollywoodgossip.com bardzo ironicznie pisze o Akonie. Co doRamony pozostają neutralni - pewnie dlatego, że jeszcze jej nie znają. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo się to zmieni - w sondażu Plotka "Doda kontra Ramona Rey - która zrobi światową karierę?" ciemnowłosa wokalistka zdobyła aż 70% głosów.

 

Ramonanie chce komentować doniesień o relacji z Akonem. Od jej menedżera usłyszeliśmy jedynie, że skupia się właśnie na przygotowaniach do pierwszych koncertów w Europie.

 

Czy Ramona i Akon spędzili razem Walentynki? O tym wiedzą chyba tylko oni sami.

 

 

Ramona i Akon na planie klipu "Oh Africa":


 

Więcej o:
Komentarze (34)
Hollywood plotkuje o Ramonie Rey
Zaloguj się
 • little_susie

  Oceniono 46 razy 34

  Pomyślcie, dlaczego Akon miałby się nią bawić.? Gdyby była mega-sławna, to może wtedy by ją wykorzystał. Ale ona jest "początkującą" wokalistką i kariera dopiero przed nią ;) Poprostu jest nią zauroczony i tyle ;) Gwiazdy też ludzie.! ;D

 • elendig

  Oceniono 40 razy 34

  A mogę wiedzieć czemu wszyscy wychodzą z założenia, że on się nią bawi i ją wykorzystuje, a nikt nie pomyśli, że może Ona też traktuje to jak zabawę, romans?? Nie zawsze każdego faceta traktuje się serio, tak samo jak nie każdy facet traktuje serio kobietę...

 • karoteczka20

  Oceniono 40 razy 34

  w Hollywood przynajmniej mówią ładnie ... a tutaj o zagranicznych niektórych osobach, takie wrzuty lecą zę uhuhu

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 23 razy 23

  Fajnie, że dziewczyna robi karierę za granicą. Jest zdolna, oryginalna i ma pomysł na siebie. To idealna reprezentantka naszego kraju w światowym show-biznesie, moze dzięki temu za granicą zaczną dobrze mówić o Polakach. Życzę jej powodzenia!

 • brav

  Oceniono 40 razy 18

  Mam nadzieję, że to prawda :P
  Ramona jest śliczna i utalentowana :)

 • kaharzyna

  Oceniono 18 razy 14

  skad wy bierzecie te serwisy plotkarskie, to chyba polonia redaguje ;/

 • grzesioo

  Oceniono 31 razy 13

  Czarno widzę ten związek. Właściwie to tak pół na pół, czarno-biało :)

 • onlylovex3

  Oceniono 24 razy 12

  on a jest spoko :)) akon też :))

 • agness117

  Oceniono 10 razy 10

  pazdzioch - idz kiedyś na koncert Ramony - przekonasz się, jaki ona robi show!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX